Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 02.07.24 
Музикални
   >> Rap, Hip-Hop, RnB, G-Funk, Soul......
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За Killa G  
Автор No Face (ДРОГАР)
Публикувано25.07.02 18:48



Аве кажи ми поне едно нещо дето ти харесва толкова на Среден P, щото повярвай ми аз не съм намерил нещо което да го прави Gangsta.....
Просто няма такова!!!
А и ако ми кажеш коя по точно негова песен ти харесва мога дори да ти помогна да разбереш от кой е крадена :))) Няма авторска песен.
А що се отнася за OG - кактo самите те се хвалят - Във лейбъла всички били между 14 и 17 години (с изключение на дребния).
Кви гангстери могат да са някви пишлемета дето още не са се научили да пикаят прави. А пък Среден _|_ се показва къв е гангстер и той щом се занимава с тях.....

Тва е от мене и ти пожелавам отнякъде да си намериш DRS и да спреш да пишеш глупости за Маняка средния и разни такива

Marijuana illegal but ciggarettes cool
I might Look kinda funny but I ain't no fool

Редактирано от No Face на 25.07.02 18:49.



Тема Re: За Killa Gнови [re: No Face]  
Автор terminator.x (Папа Йоан Павел)
Публикувано25.07.02 20:35



Кво му обясняваш на паляк. Откъде мога да си намеря DRS? Честно казано не ме изкефиха в албума на Слим



Тема Re: За Killa Gнови [re: terminator.x]  
Автор No Face (ДРОГАР)
Публикувано26.07.02 12:54



Ами те си имат издаден албум, който е ан пазара така че можеш да си го намериш във всеки музикален магазин. Иначе албума е най Underground продукцията излизала някога от БГ рапъри според мен.

Marijuana illegal but ciggarettes cool
I might Look kinda funny but I ain't no fool


Тема Re: За Killa Gнови [re: No Face]  
Автор zoo_ninja (Sir)
Публикувано26.07.02 22:19



mani gi tea.sram sa za muzikata. nqmam kakwo da dobawq..razwalqt imidja na hip-hopa kato se narichar rapuri. iskami se da ostana s RAPMAN i MANIAKA tochno za 2 min nasame za da im razmaja fizionomiite.
twa e edinstweniq nachin da se opraat neshtata.

IF YOU LOVE SOMETHING LET IT GO IF IT TURNS BACK IT'S YOURS....FOREVER


Тема Re: За mindjata :)нови [re: zoo_ninja]  
Автор R@PM@N (rapman e mc)
Публикувано27.07.02 19:41



i..? brao e she biesh nepulnoleten li e .. :) tova e podusimo .. aaaaa . :)

no koi e po-dobriq? -



Тема Re: За mindjata :)нови [re: R@PM@N]  
Автор ESCALADE (24")
Публикувано27.07.02 23:49



Мълчи бе комерсиален боклук!
Не виждаш ли че на всяко твое побликувано мнение поне 4-5 човека скачат да те псуват.
Никой не е казал 1 добра дума за теб; предполагам че можеш да си извлечеш поука.
Не се опитвай да пробутваш речта че още си се учел...
Просто си некадърен и това си е!
Ако не си го разбрал от форума, ще го разбереш в момента в който се сблъскаш с публиката!



Тема Re: За mindjata :)нови [re: R@PM@N]  
Автор terminator.x (Папа Йоан Павел)
Публикувано28.07.02 18:30



Edin re4ew poboi dobre shte ti doide. Ti ne si nepylnoleten w rapa, a si prishylets ot druga planeta. Sledwa:
"wyztrel w upor"




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.