Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Rammstein
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Clips?нови  
Автор Xилдerapд (психопатология)
Публикувано21.09.05 02:47



Обсъдихме ли ги вече?Аз не съм гледала много техни клипове.
Биха били полезни и някакви линкове,от където могат да се изтеглят.Е,не че аз ще ги тегля - нямам лимит,но пък на някой наистина може да му е полезно.Та някой ако знае,ей така,между другото само да метне някой насам.После ще ги съберем на едно място - и всичко ще е екстра.И нека ги обсъдим - кой ви харесва най-много.А кой им прави клиповете на тези момченца :) Ей такава информацийка би била много полезна на нетренирания мозък:)
Аз лично,от тези,които съм гледала съм отличила като най-добри този на "Ду рихст зо гут" и на "Линкс цу,драй,фиъ":)




Тема Re: Clips?нови [re: Xилдerapд]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано21.09.05 11:01



Мда, клипа с мравките е много як. На Зоне също ми е от любимите, разбира се и Америка, за къде без него. Новия (към Бенцин-а) също не е лош, ама него само веднъж го гледах.
Линкове - ами във фрий.дейтаком.бг, даваш да търси клипове на Раммщайн и то намира. Ако не намери - или не си дала да търси клипове, или си блондинка

Единство и Сила!


Тема Re: Clips?нови [re: Tuonela]  
Автор psychopathology (обучена)
Публикувано22.09.05 02:48



Блондинка,но в момента с черна коса в средата,синя в корените,зелена по-надолу и розова на върховете.
Хайде познай какво съм аз.
А нали знаеш,че на мен от едно известно време насам не ми се отдава възможност да свалям каквото и да е,за това даже няма и да пробвам дали 'дейтаком.бг' намира клипове или съм блондинка.От друга страна си знам - блондинка съм



Тема Re: Clips?нови [re: Xилдerapд]  
Автор LOLl{P} (PALAVNICA)
Публикувано25.09.05 18:39



Мен също много ме радва и клипа на "Mein Teil" супер зарибен е,особено частта ,където яде ангела е много размазваща.Иначе всички клипове ме кефят като цяло нямам някакви оплаквания да продължават момчетата в същия дух.

Death greets me warm, now I will just say good-bye


Тема Re: Clips?нови [re: LOLl{P}]  
Автор psychopathology (про-алфа версия)
Публикувано25.09.05 19:19



О,имат някои много...ххммм...простовати клипове.Не знам точно на кои песни са,но на мен лично са ми разказвали за такива,на които само картинката се сменя - клип,направен от сменящи се картинки.Мнооого,забавно



Тема Re: Clips?нови [re: psychopathology]  
Автор LOLl{P} (PALAVNICA)
Публикувано25.09.05 22:22



Ами не знам аз говоря само за клиповете,които съм гледала,за другите не знам.Абе щом Тил е там за мен са супер:)

Death greets me warm, now I will just say good-bye


Тема Re: Clips?нови [re: LOLl{P}]  
Автор psychopathology (про-алфа версия)
Публикувано26.09.05 13:44



А и клиповете по принцип са по-комерсиалната страна на групите.Правят се обикновено за телевизиите.Колкото по-малко комерсиализъм - толкова по-добре за нас.



Тема Re: Clips? [re: psychopathology]  
Автор LOLl{P} (PALAVNICA)
Публикувано26.09.05 18:04



Съгласна с теб както винаги,но представи си,че нямаше клипове тогава как щях да плакна око по бъдещия ми мъж Тил?Нека погледнем от тази страна на нещата

Death greets me warm, now I will just say good-bye


Тема Re: Clips?нови [re: LOLl{P}]  
Автор psychopathology (про-алфа версия)
Публикувано26.09.05 19:18



Охо,много си права.За това изобщо не бях помислила.
Аз ще бъда ли поканена на сватбата,или ти само намекваш,за да ме дразниш?
Кога ще се венчаете?Може да съвпадне с моята сватбаНяма ли да е чудесно,ако и ти се омъжиш за немец?И ако живеете с Тил в съседния апартамент?Куул,размечтах се...



Тема Re: Clips?нови [re: psychopathology]  
Автор LOLl{P} (PALAVNICA)
Публикувано28.09.05 14:14



Ами много добре ми звучи даже така че дай сега да мислим как ще накараме Тил да се ожени за мен,иначе аз съм винаги готов картоф нали знаеш

Death greets me warm, now I will just say good-bye



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.