Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 18.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Rammstein
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Бесте албум!нови [re: Eva Bereuer]  
Автор LOLl{P} (PALAVNICA)
Публикувано02.06.05 15:58



Е аз не пия от толкова рано,но и аз си посръбвам отвреме навреме



Тема Re: Бесте албум!нови [re: Tuonela]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано02.06.05 18:45



Това момче е пиянка!

Dulce et decorum est pro patria mori!



Тема Re: Бесте албум!нови [re: Tuonela]  
Автор Eva Bereuer (въоръжена сила)
Публикувано02.06.05 19:14



Мда,тя може и да е пЕянка,ама аз направо съм си алкохоличка

С уважение: Ева.

Военен гений се става лесно-трябва да имаш армия и наличие на параноидна шизофрения.


Тема Re: Бесте албум!нови [re: LOLl{P}]  
Автор Eva Bereuer (въоръжена сила)
Публикувано02.06.05 19:17



Пила съм (и съм се напивала със) всякакъв алкохол,по всяко време на денонощието и по всякакъв повод.Пила съм сутрин,обед,вечер или през нощта.Пила съм от мъка,от щастие,от отчаяние,от болка,от събитие, по повод или щото няма кво да правя.Пила съм всичко от ракия до мастика,като минем през водка,бира,джин,уиски,узо,вино...и изпускам нещо...

С уважение: Ева.

Военен гений се става лесно-трябва да имаш армия и наличие на параноидна шизофрения.


Тема Re: Бесте албум!нови [re: Eva Bereuer]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано02.06.05 19:59



Изпусна ром, мартини, вермут, абсент, кюрасо, порто, шампанско и още много знайни и незнайни алкохоли, които може би си пила, а може би не помниш, че си пила...

Единство и Сила!


Тема Re: Бесте албум!нови [re: Tuonela]  
Автор LOLl{P} (PALAVNICA)
Публикувано03.06.05 18:32



Оле сега един приятел ми е обещал да ме води да пием абсент било супер и после ти запалват чашката да дишаш изпаренията та сега и това ще пробвам .



Тема Re: Бесте албум!нови [re: Tuonela]  
Автор Eva Schwarzen (въоръжена сила)
Публикувано03.06.05 19:01



Олеле,да,но от изброените ти съм се напивала само със шампанско и вермут,а ром не обичам да пия.Мартинито също не ме кефи,тия маслини са за ядене!,а другите може и да съм ги пила,но наистина не помня.Сега се сетих и за последното ми неусетно напиване с 'пина колада' (*ако така се пише)-онази сладка,розова,гръцка (*май) течност,която ми наподобява сок от малини,но има достатъчно концентриран алкохол
И все пак си падам по по-страндартните-за лятото-бира,за зимата-ракия,а през цялата година-водка

За мен важи и приказката:
Каса бира до обяд и ракия до откат! :)

С уважение: Ева.

Военен гений се става лесно-трябва да имаш армия и наличие на параноидна шизофрения.


Тема Re: Бесте албум!нови [re: LOLl{P}]  
Автор Eva Schwarzen (въоръжена сила)
Публикувано03.06.05 19:03



Хм..и после ще разкажеш.Такова аз май не съм пила-или съм пила,когато вече съм била под масата.Иначе момента със запалването нямаше да го пропусна...
Хайде,че съм жадна за алкохолни знания

С уважение: Ева.

Военен гений се става лесно-трябва да имаш армия и наличие на параноидна шизофрения.


Тема Re: Бесте албум!нови [re: Eva Schwarzen]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано03.06.05 20:39



Абсента е гаден бе, като мастика е...анасонов [драйфам]

Единство и Сила!


Тема Re: Бесте албум!нови [re: Tuonela]  
Автор Eva Schwarzen (въоръжена сила)
Публикувано04.06.05 01:14



Абе мастиката е гадна,ама абсента е нов за мен,а всичко ново трябва да се пробва...И не ти говоря за опитване вкуса му,а за напиване с него...Няма да пропусна

С уважение: Ева.

Военен гений се става лесно-трябва да имаш армия и наличие на параноидна шизофрения.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.