Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 06.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Rammstein
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Reise, reise /албума/  
Автор Deemer™ (disgorge)
Публикувано19.10.04 01:42



Видях, че има една тема, но тя е пусната преди излизането на албума. Та сега...нека си го обсъдим както подобава, защото виждам, че не сте го направили като хората в оная тема. та...най-здрава песен от албума, лирика...коментар за албума...аз скоро се сдобих с него...а и нещо пак залитнах към Arch Enemy /препоръчвам песничката на арх - Enemy Within
Е, чакам си мненията, които заслужава албума


Я съм питбул...териер


Тема Re: Reise, reise /албума/нови [re: Deemer™]  
Автор LOLl{P} (PALAVNICA)
Публикувано19.10.04 22:10



Ами аз съм в процес на търсене,защото искам да си го имам на дискче просто имам всичките им албуми и искам и тоя иначе в скоро време ще го друпна .А може ли да питам ти от къде си я намери тая яка картинка?



Тема Re: Reise, reise /албума/нови [re: LOLl{P}]  
Автор Deemer™ (disgorge)
Публикувано20.10.04 00:27



Яка картинка ли? Ами в един сайт на Хитлер може би. не знам какво беше. Така или иначе съм я копнала в моето фтп...а вече не помня къде я намерих. Защо...?
Ами...какъв ти е проблема. Дръпни си го на мп3 и си направи диск като ги конвертираш в уейв, ако няма къде на диск да слушаш мп3. Какъв е проблема тук...?
аз така си направих диска от 99 на арх енемиМного яка реколта


Я съм питбул...териер


Тема Re: Reise, reise /албума/нови [re: Deemer™]  
Автор LOLl{P} (PALAVNICA)
Публикувано20.10.04 22:12



Мерси много



Тема Re: Reise, reise /албума/нови [re: Deemer™]  
Автор Бeзцeнни (Reise, Reise :))
Публикувано20.10.04 23:47



Аз лично не виждам и в тази тема да се обсъжда сериозно албума

Както и да е- хубав и различен както винаги. За любима песен и дума не може да става. За лирика- още повече, аз всичките си ги харесвам безмерно много и няма място за сравнение:)

Какво още- взех си го на оригинално CD още в деня, в който излезе:))
И му се радвам мноооого.:) И около 3 декември ще му се радвам още повече

"Нет. Никто не был изнасилован во время шоу. Возможно, после! "
Кристоф Шнайдер



Тема Re: Reise, reise /албума/нови [re: LOLl{P}]  
Автор Deemer™ (disgorge)
Публикувано21.10.04 02:13



Стига бе, аз така бях преметнала най-добрия ми приятел. Подарих му един диск на Кенибъл Корпс, със залепена на него, самия картинка на Кенибъл, и направена обложка, пак принтирана и залепена картинка :) И така..от нет-а, в уейв :) Хаха, и той се хвана...добре, че после му казахме :) Иначе щеше да опищи всичко, ако сам се беше досетил. Но найстина лайв канибалисм не се намира лесно. Това все пак е брутален дет метъл. Кой ще ти го слуша...?


Я съм питбул...териер


Тема Re: Reise, reise /албума/нови [re: Бeзцeнни]  
Автор Deemer™ (disgorge)
Публикувано21.10.04 02:19



Аз лично не виждам и в тази тема да се обсъжда сериозно албума
хаха, просто до сега нямаше с кой да се обсъжда...темата ми 2 дена стоя без нито един прочит :) Добре, че беше лолка :) Щеше да иде в архива без дори някой да я е забелязал :)
различен както винаги
Това е една от особеностите, която трябва да притежава всяка, наричаща себе си, добра група :)
Какво още- взех си го на оригинално CD още в деня, в който излезе:))
И му се радвам мноооого.

Хубаво е, че му се радваш. А за тая работа, дето си си купил оригиналка Тил може да дойде и лично да ти стисне ръката
И около 3 декември ще му се радвам още повече
Защо..?


Я съм питбул...териер


Тема Re: Reise, reise /албума/нови [re: Deemer™]  
Автор Бeзцeнни (Reise, Reise :))
Публикувано21.10.04 19:04



Да започнем с това, че все още съм от женски род/искрено се надявам и да си остана()/

А просто нямаше как да се въздържа от оригинален диск, то си казва своето:) Въпреки, че два-три дни преди 27 си бях изтеглила песните:)

А за 3 декември... Ами разгледай тур-листа, има един хууубав концерт в Прага и ако балрог не ми пресече пътя- там съм

"Нет. Никто не был изнасилован во время шоу. Возможно, после! "
Кристоф Шнайдер



Тема Re: Reise, reise /албума/нови [re: Бeзцeнни]  
Автор Deemer™ (disgorge)
Публикувано22.10.04 01:56



Да започнем с това, че и ти май си колежка с ник от неопределен род...клони към мъжки :)
юхуу...поне не съм сама...
Ами...щом имате излишни...там колко си, лева за диска...ок :) Но според мен не е толкова важно да имаш оригинален диск, или копринена блузка с рамщайн. :) Важното е, да ги обичаш :)


Я съм питбул...териер


Тема Re: Reise, reise /албума/ [re: Deemer™]  
Автор Бeзцeнни (Reise, Reise :))
Публикувано22.10.04 09:52



Евстевствено;), че не е важно:)
това ми е първото оригинално тяхно цеде;) Бях преритала за текстовете всъщност, понеже нямах търпение да си ги прочета:) Не съжалявам и за по-добрия звук от този на мп3тата:Рр

А това с копринената блузка кърти;))

Да, най-важното е да си ги обичаш;) А аз си ги обичам, вече три години

"Нет. Никто не был изнасилован во время шоу. Возможно, после! "
Кристоф Шнайдер




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.