Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 25.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Тема DAMON?нови  
АвторRS (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 09:43



Като триеш мненията по тема "Гераджиев спечели рали с Български флаг" поне махни и това изречение ,че е малко грозно на фона на това ,което се случва.Какво стана толкова ,че ги изтри-ние нямаме ли право на мнение,а остана мнението на г-н Ивановски,нали!



Тема Re: DAMON?нови [re: RS]  
Авторpvc (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 17:51



Подкрепям RS ,къде отиде демокрацията!Една по гореща тема и хоп катинар.Това е обидно.Аз се изказах там и все едно,че ме закопчаха.Деймъне обясни какво стана.Нещо тебе ли заплашиха тия гадове,та удари катанеца а?



Тема Отговорнови [re: pvc]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано05.04.05 19:24



Това е тема - изявление или както е модерно да се нарича press release. В нея няма място за коментари! Тя дойде малко късно, но все пак беше добре да се чуе и мнението на засегнатите. След като публикувате мнения, очаквате някакъв отговор от човека публикувал темата, а по начина по който я е пуснал едва ли ще ви го даде.
Отворете нова тема и пишете в нея! В този форум никога не е имало цензура, нито пък аз ще отварям и затварям теми по нечии "заплахи". Не се е случвало, няма и да се случи, докато аз мога да слагам катинари.



Тема Re: DAMON?нови [re: RS]  
Авторpvc (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 20:10



Благодаря!Вече съм по спокоен за клуба.



Тема Re: Отговор [re: DAMON]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано05.04.05 23:52



Demon не мисля че си прав , а и ги прочетох преди "дела" и никой не чакаше отговор от г-н Мениджеров . А и друго .... Тук може да се трие лесно ( не казвам че го правиш често и не коментирам дали трябва или не ) , ама от главата ми как ще се изтрие нещо , може би с комоцио или с кома ?
Нали се сещаш какво им е на хората писали по темата , а и можеше да им пренесеш мненията в друга "коментарна" тема .
Иначе Гераджиев които иска да си го коментира , финансира и т.н.



Тема Re: Отговорнови [re: FX7]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано06.04.05 10:17



В отговор на:

а и можеше да им пренесеш мненията в друга "коментарна" тема.




За съжаление модерирането в дир.бг няма такива възможности.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.