Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 19.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема E това вече не го очаквахнови  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано02.04.05 11:47





Погледнето в долния десен ъгъл - знамето до имената на пилота и навигатора.

Boyla Automotor Sport

Тема Re: E това вече не го очаквахнови [re: P.Solberg]  
Автор prodrive (малкия багер)
Публикувано02.04.05 11:53



абсолютни глупаци нямам думи...

SAS


Тема Re: E това вече не го очаквахнови [re: P.Solberg]  
АвторHONDA (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 12:13



Това е наистина скандално!Когато човек се срамува от своята националност, не би трябвало да живее при своя народ,а още повече да участва в какъвто и да е национален спортен шампионат!СРАМ.................................!PS.За наша радост, Гераджиев под какъвто и флаг да се състезава ще си остане посредствен състезател.



Тема Re: E това вече не го очаквахнови [re: P.Solberg]  
АвторPVC (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 12:19



Na koia darjava e towa zname?



Тема Re: E това вече не го очаквахнови [re: PVC]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано02.04.05 12:26



Имали значение? На Сърбия и Черна гора е. И за мен е супер неразбираема тази постъпка. Ако наистина се срамува от страната си нека да махне от сервизния бус - Racing for Bulgaria.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: E това вече не го очаквахнови [re: P.Solberg]  
АвторHONDA (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 12:44



Рали ''Траянови врата'' наистина ще е много интересно.Май ще сме свидетели на първото голямо оплюване на ''български'' екипаж от българска публика(ако има наглоста да се появи там),А за участие не знам?Трябва да е много нагъл!



Тема Re: E това вече не го очаквахнови [re: P.Solberg]  
Автор txl ()
Публикувано02.04.05 13:02



В заявките и резултатите пише, че са български екипаж. А това означава, че едва ли са участвали като сръбски, т.е. едва ли са били длъжни да залепят такова знаме... В такъв случай остава възможността да са го сложили по своя инициатива... Толкова по-зле за тях - аз вярвам, че човек, който не уважава своята родина, нород, националност, не може да спечели уважението никого...



Тема Re: E това вече не го очаквахнови [re: txl]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано02.04.05 13:10



Че ще участва на "Траянови врата" е ясно, но ще ми е интересно с какъв флаг ще е.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: E това вече не го очаквахнови [re: P.Solberg]  
Автор txl ()
Публикувано02.04.05 13:16



Сигурни ли сте за "Траянови врата"? Аз друго бях разбрал, но сега не мога да се сетя кой беше първоизточника - че не искат да участват в ралита организирани от българската федерация, за да не се получават случки като миналата година. Имаха намерение да карат само на международните ни ралита и за международните шампионати (регионалната купа), защото там могат да защитят правата си пред ФИА. Както и да е, аз вече имам по-различно от преди мнение за тях...



Тема Re: E това вече не го очаквахнови [re: txl]  
Автор MARVl (рали и авто фен)
Публикувано02.04.05 13:20



Ей какви хора има по света.Знае се,че е Българин и се явява като Сърбин.Ако бях на негово място....не знам,но щеше много да ме е срам.Едва ли ще има смелостта да кара на някое българско рали.Но кой знае всякакви хора има.


СРАМ ГОЛЯМ!!!!!!!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.