Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 18.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Миле Миля - заявкинови  
Автор txl ()
Публикувано31.03.05 18:11



Днес бяха публикувани заявките за първия кръг от Европейския рали шампионат за 2005-а година.





Тема Re: Миле Миля - заявкинови [re: txl]  
Автор plm_ ()
Публикувано31.03.05 18:32



В този списък са и основните претенденти за евр.шампионска титла/и за победа на рали България/.
Говореше се,че Танев ще кара,даже в сайта му го пише,но ...явно нещо се е променило.



Тема Re: Миле Миля - заявкинови [re: plm_]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано31.03.05 18:34



То при наще така става!

___________



Тема Re: Миле Миля - заявкинови [re: K_Power]  
АвторReda4a (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 19:19



Соловов да не би да се е отказал от gr.N?



Тема Re: Миле Миля - заявкинови [re: txl]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано31.03.05 20:50



И какво стана - Тири и Бастос със С2-ката никакви ги няма. Пак се очертава тъп европейски шампионат като цяло. Жозеф ще кара, Соловов може би и Кузай евентуално ама той е повече по заявките отколкото по участията.



Тема Re: Миле Миля - заявкинови [re: DAMON]  
Автор plm_ ()
Публикувано31.03.05 21:03



Да,явно Тири няма да вземе участие в този шампионат.Той чакаше за втората Ксара на Кронос,но...А с ангажимента на Кронос в СШ намаля интереса им към Ц2 и ЕШ.Те могат да станат "наследник"на Ситроен в СШ през 2006,ако няма заводски отбор!
А Соловов още от миналата година караше Клио.Сега разликата е,че е заводски пилот в този шампионат,което предполага еднаква кола с тази на Симон ЖЖ.
Вероятно в ЕШ ще вземат участие и италианци.Ще разберем в Полша.



Тема Re: Миле Миля - заявкинови [re: plm_]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано31.03.05 21:49



Уау 101 заявки звучи просто умопомрачително. Предполагам, че тази година Жозеф, Соловов и Кузай ще карат цял шампионат. Кузи е намерил добри спонсори и май е организирал добър отбор за Евро шампионата.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Миле Миля - заявкинови [re: P.Solberg]  
Авторtxl (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 22:38



Честно казано и аз очаквах по-сериозно участие в Европейския шампионат през тази година. За сега Симон Жан-Жозеф, Джандоменико Басо и Доминик Брюнел са обявили участие в целия шампионат. Имаше слухаве и за Фреди Лоикс, но явно не се потвърждават. Grzegorz Grzyb (Пол) (не знам как да го напиша на кирилица) е обявил програма с 5 състезания от ЕРШ, включително и рали България. Ян де Винкел (Хол) ще участва в няколко състезания, но не и в България. Лешек Кузай, Михал Соловьов, Михал Кусиуско (Пол) , Дейвид Хигинс имат намерение да участват в "избрани" кръгове от шампионата, но все още нямат точна програма или не са я обявили.

Иначе на Миле Миля конкуренцията на италианците е много сериозна, едва ли някой освен Жозеф ще може да се бори с тях.



Тема Това което ме изненадва !нови [re: P.Solberg]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано01.04.05 01:28



Бе за Кузай, а дано да дойде на България, че бая бой да изяде. То нащи трасета са го забравили вече... тряаа да се припомни.
Иначе това което ме учудва е, че Траваля е сменил 206-цата с Клио С1600 (много добър избор според мен), Навара е с Ево 8 с лед като даваше много добри резултати с ВРХ-а миналата година, както казаха колегите Клиото на Соловов също перфектен автомобил, Лука Кантамеса след като миналия сезон беше с Лансър тази година е заложил на Субару. Нашият стар познайник от България 2002 Доменик Бруне от Белгия тази година ше пилотира Фиат Пунто С1600, наистина се учудвам, след като си спомням той имаше голям опит с четерите задвижващи колела.
Според мен сезонът, ще бъде доста интересен, не трябва да се пропуска, но също така голямата питанка пада и върху това, какви пилоти ще дойдат на нашите по-слабо кефициентни ралита като Хеброс и Сливен???!?



Тема Re: Това което ме изненадва !нови [re: Rally Fan]  
Авторsstan (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 09:29



Предполагам че както последните години - НИКАКВИ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.