Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:52 18.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Крум ще ги разбие този сезон!нови  
Автор Kairo (eHTyCuacT)
Публикувано02.03.05 21:32



Искам да Ви кажа, че пише най-върлия фен на Крум Дончев. Искам да знаете само, че тази година няма да има равен на себе си и ще им покаже, че освен с 2 е също толкова добър и с 4 задвижващи колела.Ще ги разбие всичките......



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: Kairo]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано02.03.05 21:46



E аман от най-върли фенове, но вземе да се поуспокоиш малко и да мислиш на трезва глава. Отдолу на поста ми пише, кой ще е номер 1.

Boyla Automotor Sport


Тема Ехе, по-спокойно вие двамата!!!! :)))нови [re: P.Solberg]  
Автор co_pilot (Съдийката)
Публикувано02.03.05 22:08



Хей, вие двамата ще се "изядете" бре ! Спокойно я карайте!!!!! Сезонът тепърва предстои и ще се види кой, къде, защо и как.
И все пак да не забравя ме, че "супер пилота на БГ", който винаги остава не оценен (ГОРКИЯ ТОЙ), най-вероятно също ще участва в шампионата, така че според мен спор не трябва да има! Нали се сещате, че той винаги е № 1 обаче гледано отзад напред!
И още нещо интересно:
Днес първият въпрос в играта ВОТ НА ДОВЕРИЕ беше: С КОЙ СПОРТ СЕ СВЪРЗВА ИМЕТО НА МИТКО ИЛИЕВ? Ето, че и там питат за наште хора. Но за съжаление не познаха верният отговор и го изкараха колоездач . То вярно, че и колелето има гуми и педали, ама чак пък такава прилика с автомобила.

Редактирано от co_pilot на 02.03.05 22:10.



Тема Re: Ехе, по-спокойно вие двамата!!!! :)))нови [re: co_pilot]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано02.03.05 22:12



ааа верно ли бе значи ще гледам повторението тази вечер

-----


Тема Re: Ехе, по-спокойно вие двамата!!!! :)))нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор co_pilot (Съдийката)
Публикувано02.03.05 22:22



Гледай го! Аз бях 100 % сигурна, че тая кифла няма да отговори вярно и много се издразних



Тема Гледайте новини.нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано02.03.05 22:45



Гледайте новините тия дни! Ситуацията е неприятна - делото за децата в Лим, но един от прокурорите е Емил Денев - действащ рали пилот. Днес го даваха по новините на БТВ. Интересно е да видиш състезател в съвсем друга светлина.



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: P.Solberg]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано02.03.05 23:05



vie dvama umnitzi shto sporite be.Vsichko pochva mnogo skoro i shte se vidi vsichko.I az sam super pristrasten ama niama da razberete toku taka za koi.Ama vie kato ste glavi kvo da pravi chovek.Daje ne samo che sam super pristrasten ami i mnogo iskam nashia da gi iztrepe.A tebe co-pilot shte te smachkam nali znaesh



Тема Re: Крум ще ги разбие този сезон!нови [re: P.Solberg]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано02.03.05 23:09



Abe vie dvamata umnitzi da ne zabraviata che i Tzaro che shofira hahahahahahahahahhaha kazah shofira obache



Тема Re: Ехе, по-спокойно вие двамата!!!! :)))нови [re: co_pilot]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано02.03.05 23:42



Ха -ха Велосипедист значи .
Иначе тези от горе да не се карат а ? .
По добре да видят как ще изглежда краят на сезона , а именно :
"Попов рали тим - ОМВ"
"Козлеков-Приста...."
"Дончев Спорт- Аебтри "
"Митко-колездача , Боила ..." и т.н.
Майтап , ама аз така доло-горе ги виждам нещата :)))



Тема Re: Ехе, по-спокойно вие двамата!!!! :)))нови [re: co_pilot]  
АвторK_Power (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 08:40



Тук ми прилича като се сетя в НЛО как накрая свършваше с тримата където никой никого не слушаше и всеки си говореше неговото. Единия си говори за Крум, другия си говори за Илиев и нищо не става, накрая само скъсани нерви и загубено време в безмислени. Аз съм също много върл фен на Крум и на Ясен, но това значи ли, че трябва да си натрапвам мнението на другите. И Гатев пък веднага, ето кой ще е номер едно. По някой път човек който не е много запознат със спорта заради върлите фенове на някой може да си изгради и лошо впечатление за пилота.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.