Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 18.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Новата кола на Гого Танев!нови  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано15.03.05 13:41



Да ви се похваля, вчера колата е дошла и днес ходих да я видя! И както каза един от механиците, аз съм един от малкото които са я виждали - отвътре, отвън, двигател, абе обстойно. ДА МУ Е ЧЕСТИТА и само УСПЕХИ да има с нея, пожелавам му купа тази година. Колата е страхотна. Жалко че нямах апарат в мене да я щракна. Каза че мисли да вземе участие и в европейския шампионат тази година.
А също така един от механиците(Мони) ми подари едно ДВД с филмчета. Има отвътре снимано от СС1 на Сосер-а. Има и филмче с музика за ГТ Рейсинг Тийм 2004. А и да кажа че механиците са супер пичове, много им благодаря за любезността и за подаръка.

-----

Редактирано от RaPiD@DMS на 15.03.05 13:46.



Тема Re: Новата кола на Гого Танев!нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано15.03.05 16:19



а към колата вървеше и един англичанин от "продрайв". идваха от ринг, от евроком, за интервюта, вестници, как нямах апарат значи.
дойде и Боби Танев с една бяла Г-Класа, та го видях и него как изглежда.
В неделя в предаването на крум савов ще дават интервюто май, а по ринга незнам кога, тоя дето коментира Ф1 му взе интервю на англичанина, нещо спомена за новото суби ВРЦ и рали Мексико.

-----


Тема Re: Новата кола на Гого Танев!нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано15.03.05 16:45







Тема Re: Новата кола на Гого Танев!нови [re: FX7]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано15.03.05 22:00



Н11-ка, красавица, мамина златна! А иначе купа, поне според мен няма да види тая година това момче. Иначе като го видя колко нежен и красив направо ми се повдига.

___________



Тема Re: Новата кола на Гого Танев!нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор GT Racing (Media)
Публикувано15.03.05 22:22



RaPiD@DMS po slu4ai toq DVD disk...ima mnogo cenni kadri!!as go imam ot dosta vreme toq disk...i ne e "снимано от СС1 на Сосер-а",a ot SS1 Hebros!
A za N11-kata nqmah vazmojnostta da otida do SF...:( da q vidq...na real.Kaji mi ako nau4i6 ot kolko 4asa 6te davat tva po Ring ili po Kanal 1..nz!!

GT Racing TEAM Bulgaria Subaru Impreza WRX N11


Тема Re: Новата кола на Гого Танев! [re: GT Racing]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано15.03.05 22:56



eee kva Media si togava ti ? To edva li ne infoto go polu4avaш от феновете и ТВ , ебати медиата си .....

Редактирано от FX7 на 15.03.05 22:59.



Тема Re: Новата кола на Гого Танев!нови [re: FX7]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано15.03.05 23:33



Да обърках се, от Хеброс е и е много ценно, качеството е супер. На новата кола единствено спойлера не ме кефи, сложили спойлер като на обикновена Импреза а не готиния правоъгълен, СТИ-ския. Крисо, аз мисля че има много големи шансове поне за 3-то място. И незнам що толкова те дразни, много си е печен даже.

-----


Тема Re: Новата кола на Гого Танев!нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано15.03.05 23:38












й го англичанина, а онова голото купе ще стане още една Н11-ка.

-----


Тема Re: Новата кола на Гого Танев!нови [re: RaPiD@DMS]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 10:31



TE TOVA JASKATA DA GO KARA LELE MALE NEMI SE MISLI.



Тема Re: Новата кола на Гого Танев!нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор beta_racing (rally_team)
Публикувано16.03.05 13:29



Да и на мен това малкото крило не ми харесва!
Жалко, че са оризилосали красотата на Субаруто, но ...... поне ще гледаме най-новото и по нашите ралита ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.