Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 25.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За WRCт-атанови  
АвторMaнyeлa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 21:34



Ей, сладури искам да ви питам може ли обикновен човек като мен да си купи WRC автомобил като изключим високата му цена? Има ли някаква пречка да се кара по улиците наравно с другите автомобили?

Целувки !!!



Тема Re: За WRCт-атанови [re: Maнyeлa]  
Автор STi (непознат)
Публикувано26.02.05 22:01



Абе май може .... само дето доста преминава границата на разрешените децибели на звука ...



Тема Re: За WRCт-атанови [re: STi]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано26.02.05 23:02



пф, туй да му е проблема, е тва ще е върха, да вида на улицата некое WRC и да гърми като сменя скоростите, ебати атракцията ще е

-----


Тема Re: За WRCт-атанови [re: RaPiD@DMS]  
Автор дoдo (.......)
Публикувано26.02.05 23:26



мисля че е възможно с леко модифициране ? целувки за ......



Тема Re: За WRCт-атанови [re: RaPiD@DMS]  
Автор STi (непознат)
Публикувано27.02.05 03:04



Абе аз умирам от кеф като вуйчото мине покраи мен с колата па ти говориш за WRC :)
Ако мине WRC до мен докато си копувам дъвки на спирката ... просто нз ква ше ми е реакцията ...



Тема Re: За WRCт-атанови [re: STi]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано27.02.05 12:20



ще скачам и ще крещя! УААААА

-----


Тема Re: За WRCт-атанови [re: Maнyeлa]  
Автор singulus (VectorsCruncher)
Публикувано27.02.05 15:05



Според мен не може, иначе щеше да има случаи разни богаташчета да си джиткат с WRC-тата по улиците на практика, че даже сигурно и повечето от тях щяха да се пробват да се състезават и в ралитата (то тва не че е "цивилна употреба" на колата...)...
Хехе, по неофициални данни знам, че WRC колите струват нещо от сорта на 400 000 британски паунда, което си е много пара...а и то май човек трябва да си купи един отбор механици и поддържка покрай тая кола, за да му е винаги всичко читаво

Иначе днес по обед по Витошка/Мария Луиза точно пред Света Неделя профуча нещо синкаво с голям заден спойлер, 99% беше Subaru Impreza WRX STi, ....леле, видях го смътно от около 200 метра може би, ама тва чудо къв' звук издаде не е истина, не знам дали по ауспусите е човъркано, ама наистина добре го бяха докарали като звук...а и дооооста бързо профуча....помислих си дали няма да стане някакъв инцидент примерно някъде около ЦУМ....та така...

0x00FF8040


Тема Re: За WRCт-атанови [re: singulus]  
Автор txl ()
Публикувано27.02.05 15:29



В отговор на:

даже сигурно и повечето от тях щяха да се пробват да се състезават и в ралитата




Такива случаи има и не са чак такава рядкост. Мохамед Бин Сулайем? Анджей Ярошевич? Въпреки че тези двамата се справят (или са се справяли) доста добре в спорта... Има и други, но не ми идват на ум сега... Намаше ли някои политик в Румъния, който също се състезаваше? За WRC-тата единствения проблем да се карат по улиците май си остава звука. Иначе както знаем, всички състезателни автомобили са длъжни да отговарят на местното законодателство, за да могат да се движат в преходите между отсечките.

А това което си видял днес няма какво да се коментира, както се казва - простотията ходи по хората...



Тема Re: За WRCт-атанови [re: txl]  
Автор STi (непознат)
Публикувано27.02.05 18:14



Абе със синя Импреза в софия няма кой да е бил освен Танев ...
Ама аз в петък се видях с него и не е казвал, че ще тренира ... а той импрезата я кара само като тренира ... най-вероятно си в грешка бате :)



Тема Re: За WRCт-ата [re: STi]  
Автор txl ()
Публикувано27.02.05 18:46



Дали е бил Танев не знам. Толкова по-зле за него, ако е правил такива неща в града. Но логиката, че щом е синьо Субару и е в София, значи е неговото, нещо куца...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.