Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 27.09.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Pista Burgasнови [re: ГOCПOД]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано25.10.04 12:54



незнам, ама аз ненавиждам такива хора като тях, дето като ги викнат за проверка бягат, провялат спорта.. иначе идеята не е лоша, нека има

-----




Тема Re: Pista Burgasнови [re: RaPiD@DMS]  
Автор дoдo (.......)
Публикувано25.10.04 13:37



по-принцип всеки иска да е първенец ,които няма гуми гледа да навакса с мотор и така ,но не харесвам хора които карат фалшиви а се правят на девици



Тема Re: Pista Burgasнови [re: K_Power]  
Автор дoдo (.......)
Публикувано25.10.04 14:50



италиянките след 89г. са поцинковани и не гният да го знаеш



Тема Re: Pista Burgasнови [re: shishko]  
АвторSparco (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 18:11



ave manqci az sam ot borgas. Zna4i tuk se 4uva 4e za nikulden (to sastezanieto 6te e na 5-ti) 6te idvat cqla balgariq da kara takiva kato carq krum qsen i t.n mi4kin lazarov apostolov 6te sikara dvamata organizatori ot bs ivaelo petkov mojebi i negoviq navigator i montior sa6to 6te kara negovata bega4ka vaob6te po4ti vsi4ki ot nacionalniq 6ampionat 6te stava stra6na manq6tina.Za traseto traseto e mnogo gptino po4ti kato pista sofiq ama vav omalen vid mnogo e barzo sas okolo 7-8 zavoq poligati obratni i manq6ki zavoi ima barzi4ko e na mosta i na golemite pravi (ate sa mnogo) se palni6 stra6no mnogo po4ti ladite kato na mi4kin 6te stigat na 200 km 4e i otgore ave ako doidat vsi4ki manqci 6te stava 6trashno qko sastezanie. Ako vi interisuva ne6to pitai te



Тема Re: Pista Burgasнови [re: дoдo]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано25.10.04 18:51



Не беше идеята за гуми/мотор.По-скоро мотор/мотор,но искрено се надявам,че темите "Русе","Узана" и т.н. и т.н. са напълно изчерпани и няма да се впускаме отново в тях.:-)



Тема Re: Pista Burgasнови [re: Sparco]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 21:11



da pitam
interesuva me kolko e daljinata na traseto
i po kolko obikolki 6te se praviat ako niakoi moje da kaje
kolko e nai dalgata prava , 4e az tova trase ne sam go vijdal
a 6te se naloji da smeniam rezervara i skorostite
i da idvam 4e mnoo mi se kara
4e cial sezon se nama4ix bez da karam



merci za infoto predvaritelno !!!



Тема Re: Pista Burgasнови [re: shishko]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано25.10.04 21:25



Да фе,те Ясен не кара Писта София,пък в Бъргас ше ходи.А и Крум му се продава колата,незнам със какво ще идва.

___________



Тема Re: Pista Burgasнови [re: ГOCПOД]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано25.10.04 23:47



Искам само да питам защото не знам , на такива състезания които не са към календара на федерацията някои гледа ли хомологациите ?.
А миналата година явно си бил там



Тема Re: Pista Burgasнови [re: RaPiD@DMS]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано25.10.04 23:54



Защо се заяждаш с Петрови бре , то както и ГОСПОД ти каза са направили доста , а това че си качиха колите веднага без да правят циркове и маймунджулъци им прави само чест , за разлика от други .



Тема Re: Pista Burgas [re: K_Power]  
Авторsparco (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 12:56



na4i manqci traseto e kam 2.50 km mojibi malko povi4e ili malko po malko ama dolu gore tolkova nai dalgata prava e okolo 250m moji i po dalgi dasa ne sam go testval o6te ama smqtam da go testvam traseto e maniq apak za krum i za qsen se goviri 4e 6te li da idvat apak carq ve4e idval da go gleda mu xaresalo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.