Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Светът е оцелял защото се е смял.нови  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.05.21 11:44



Айшето ражда мвомиченце и докторите я питат как ще се казва. Искам да я кръстя Ваксинка. Очудени докторите я питат защо? А тя им отговаря: ама щото като имам такава Ваксинка, няма да ме карат да се ваксинираме и цял живот ще си имаме ваксинка....

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.05.21 11:48



Като разместиш буквите на КОВИД 19, се получава 19 водки.
Ваксината е открита!



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.05.21 10:27



- Ако съблазня мъжа ти, ще останем ли приятелки?
- Не!
- Тогава врагове?
- Не!
- А какви?
- Ще бъдем квит!



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: flora bg]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано10.05.21 10:24



Е, Флорка е тук и стана весело!





Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: iliana.k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.05.21 14:21



дА МИЛИЧКА АМА МАЙ ХИЧ НЕ Е ВЕЕЛО, ЩОТО Е ГРОБНО МЪЛЧАНИЕ. ЕЙ МОМИЧЕТА РАЗБЕРЕТЕ, ЧЕ БЕЗ ВЕСЕЛБА, СМЯХ, ЗАКАЧКИ И ПОЗИТИВНО НАСТРОЕНИЕ НЯМА ДА ОЗДРАВЕЕТЕ. АКО ВСЕ ЗА БОЛЕТТА СИ МИСЛИТЕ, ТЯ НЯМА ДА ИЗЧЕЗНЕ А ЩЕ Е ЗАДЪЛБОЧИ. МИСЪЛТА Е МНОГО ИСТИСКА И ТОВА, КОЕТО МИСЛИШ И СЕ СТРАХУВАШ - ТОЧНО ТОВА СТАВА. тЕГЛЕТЕ МАЙНАТА МУ НА БОЛЕСТТА, ГЛЕДАЙТЕ СИ ЖИВОТА И ЩЕ ВИДИТЕ РЕЗУЛТАТА.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.06.21 19:07



Непознати мъж и жена седели в бар и пиели шампанско... След известно време мъжът се обърнал към жената и я заговорил.
- Виждам, че и Вие пиете шампанско... Празнувате ли нещо?
- Да! - потвърдила жената.
- Днес е щастлив ден за мен. Години наред се опитвах да имам дете и днес гинекологът ми съобщи, че съм бременна.
- Поздравления - казал мъжът.
- И аз празнувам. Имам птицеферма и години наред всичките ми кокошки бяха безплодни, но днес най-после снесоха яйца.
- И как успяхте? - попитала жената.
- Смених петлите - пояснил той.
- Ооо, какво съвпадение...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.06.21 09:46



Четири 40-годишни приятелки решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото сервитьорите там били млади и с тесни, подчертаващи тялото дрехи.
След 10 години, когато станали по на 50 години, отново решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото там готвели вкусно, имали хубави вина и симпатични сервитьори.
След 10 години, когато станали по на 60 години, отново решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото там било тихо, имало красива гледка към морето и вежливи сервитьори.
След 10 години, когато станали по на 70 години, отново решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото заведението нямало стълби за изкачване, а сервитьорите били винаги готови да помогнат.

След 10 години, когато станали по на 80 години, отново решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото никога преди не били ходили в този ресторант.
Добавен преди 3 месеца Харесвам този виц! 25 Сподели във Facebook!Сподели Преглед



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял. [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.06.21 12:09



Срещнали се двама габровци на чаршията. Единия казал: абе комшу,кви са тия стаи в фейса бе а? Решил съм да агажирам няколко и ще ги давам под наем на студенти кво ша каиш а? Другия отгворил: ами те тези стаи са виртуални бе аркадаш. Другия отговорил: кво като са виртуални, паричките от наема ще са реални нали?



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Светът е оцелял защото се е смял.нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.10.22 08:05



Срещнал Иванчо Марийка и й казал: Марийки съблечи се ще се.....Марийка веднага се съблека и легнала на тревата и зачакала. Иванчо я погледнал и казал:Ама ти така ли ще плуваш в реката легнала?



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.