Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Мислех, че никога няма да пиша тук.нови  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано11.10.18 17:25



Да, мислех, че никога няма да пиша тук, освен да ви честитя празник, но ето ме отново.
Откриха ми тумор на белия дроб. Днес бях на биопсия и окончателния резултат след 10 дни. Лекарката обаче ме предупреди да се готвя за операция в София.
Не ми е за първи път да съм объркана, но...

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: ALONE911]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.10.18 19:39



Здравей, никой не е застрахован. Не бързай с изводите, първо биопсията. Тук сме и ще помогнем с каквото можем.
А да, недей да четеш всичко в Нета, намери си друго занимание.
Прегръдка!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук.нови [re: Buba67]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано11.10.18 20:31



Благодаря!

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: ALONE911]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано12.11.18 21:28



За голямо съжаление нещата са зле.
С годините разбрах едно, че каквото ти е писано, не можеш да избегнеш каквото и да правиш.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: ALONE911]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.11.18 14:45



Точно така, мила, никой не знае съдбата си! Затова вярвай, че ти е писано да
преодолееш и това изпитание. Ще те оперират ли и кога? Имаш ли доверие в
хирурга? Желая ти късмет и пиши, когато можеш! Прегръдки!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: *jull**]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано13.11.18 16:26



Подадох за изследване да видят какъв тип е и дали ще се може а се оперира или не. В понеделник съм на ПЕТ скенер за разсейки.
Не зная дали имам доверие на хирурга. В св. София съм. Ако може да се оперира там ще ме оперират мисля.
Просто съм смазана. Мисля, че няма да издържа психически.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: ALONE911]  
Автор adiorthoti (оптимист)
Публикувано13.11.18 19:35



Чакай сега аз да ти "наритам задника" по клубарски с цялата ми любов:) Стегни се бе човек Знам какво ти минава през главата Каквото минава през всяка дето са я нацелили с тази диагноза между очите Няма как да си весела и да не си смазана Най - напред изчакай да видиш кое как и до къде се е разболяло и после строен план за излизане от батака Няма да ти е лесно но и няма кой да направи това вместо тебе . И да те съжаляват и да ти съчувстват кел файда За това си дръж главата здрава психиката имам предвид Защото ако се изтървеш да потънеш не диагнозата ще те съсипе .....Докато не са ти излезли резултатите и няма план за действие седни и си помисли какво и как те доведе до тук .И започвай да променяш бавно мисли, действия поведение ,убеждения ,хранене .... И всичко което те съмнява че те е повело по пътя към онкото Приеми диагнозата като сигнална лампа че системата ти се претоварва и махай всичко което те товари Помоли се на Бог ,на Вселената или на каквото вярваш да ти изпрати правилния лекар с правилното лечение Това от медицината Да си държиш духа здрав и да имаш желание за живот -това медицината не може да ти даде Това ще е твоята задача Ще кажеш че на чужд г*з е лесно да се говори но вярвай ми всяка от нас тук е минала по този път Аз се погребах и възкръснах дор три пъти .Написах си завещанието и още един куп пораженски щуротии:)Но Бог е имал друг план за мен ...За[това не бързай да рисуваш мрачни картини Ако не ти иде да ми стъпиш на врата заради всичко което написах Ще чакам да чета как се развиват нещата при тебе /purple]

СЯДАМ СИ НА ЗАДНИКА САМО АКО НАМЕРЯ СВОБОДНО ЧИСТО И УДОБНО МЯСТО


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: ALONE911]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.11.18 23:32



Запозната ли си с

за лечение на рак на Владимир Бошнаков?
В нета е писано доста за него, мисля, че и в youtube има клипове с интервютата му.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.11.18 09:29



"Наритаха" те, но за психиката си трябва да си помогнеш сама. Изчакай скенера, и тогава ще мислиш стратегия. Кой гледа материала от биопсията? Кой лекар от болницата ще те оперира, дай име да ги видя. И не се предавай.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Мислех, че никога няма да пиша тук. [re: adiorthoti]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано14.11.18 13:25



Не съм силна. Разбира се, че знам причините които ме доведоха до тук, но уви някои е могло да премахна, а други не. Лошо е, че мисля, че вече е късно.
Животът ми е показал, че каквото и да правиш, не може да избегнеш от съдбата си. Пазех се защото имам неразрешим проблем след моята смърт, но уви.
Съсипана съм не заради себе си, а заради сина ми. Уви.
Други планове си имах.
Никога не съм се борила за своя живот. Може би е късно да се науча как, а може би се убедих, че каквото е писано не можеш да го избегнеш.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.