Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Грип.нови [re: iliana.k]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано02.02.19 20:31



Леко и успешно възстановяване, имало да става.....
И аз прихванах преди две седмици грипоподбен вирус от малкия внук. Той беше много болен, но се възстанови по-бързо от мен. Аз все още чувсвам слабост и не ми е съвсем комфортно.





Тема Re: Грип.нови [re: feniks_m]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано02.02.19 23:30



Мерси, Фениксче!



Тема Re: Грип.нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.02.19 13:54



Феникс, не само ти не пишеш често, така че как очакваш да има кого да четеш? Дълго време се борих с това "онемяване" на Клуба, но вече се отказах. Ако мога да бъда полезна с някаква информация, публикувам я в "Полезен сайт". И до там. Пожелавам на всички здраве, а на боледуващите - бързо възстановяване!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Грип.нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано03.02.19 19:27



Прва си мила, ама ми липсва клуба. Не мога да го заместя с Фейсбук.





Тема Re: Грип.нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.02.19 00:28



Тогава участвай активно. Клуба го правим ние.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Грип.нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.02.19 13:40



Така е ние правим клуба,но не е приятно сам да си общуваш.Аз също се отказах всеки ден да влизам и това се вижда. Учствнамв групи където кипи живот,развлечение на нас това ни е нужно а не гробно мълчание. Феникс какво стана хвана ли ти се хинапа а? Иначе засега всичко е наред при мен с изключение на болките в крака ми от много ходене един ден из града....но вече минава болката.ПАЗЯ СЕ ОТ ГРИПА И НАГЪВАМ КАТО ЗА ПОСЛЕДНО ЧЕСЪН И СТАР ЛУК.тОВА Е.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Грип.нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано06.02.19 20:21



От грипа и аз се пазя с чесън.Напоследък има киселини и рефлукс и гледам да отбягвам лука.Мисля ,че е херния на мястото на операцията.
Вчера със съседката се засякохме в асансьора ,жената е лекар ,но кихаше ,подсмърчаше,едва стоеше.Може би си бе взела отпуска ,прибираше се...Помислих ,че грипа не ми мърда ,но ...не !Да чукна на дърво ,де.



Тема Re: Грип.нови [re: flora bg]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано06.02.19 23:06



Флорче, хинапа има едно много мъничко листенце. Дано да се е хванал, благодаря ти.


Мъчат ме разни болежки и от там ме нападат мрачни мисли и пак мрачни мисли и съм тъжна, гневна.



Тема Re: Грип.нови [re: feniks_m]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано08.02.19 12:13



Как сте, хора? Аз си хапвам сусамов тахан с мед за по-бързо възстановяване на костите и поработвам по малко, че не мога да бездействам.



Тема Re: Грип.нови [re: iliana.k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.02.19 12:30



Не миряса ей.

Така сме, какво да се прави.
Имам тахан, все не ми стига време да го забъркам с мед и да го ям.
Аз пиша домашни, след номерологията записах астрология. Забавлявам се от сърце.
Приятна събота и неделя от мен.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.