Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Нема страшно!нови [re: Phillip]  
Автор ALONE911 ()
Публикувано23.01.19 16:04



Това е хубаво, че аз явно развих някаква психоза.

Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща. Алберт Айнщайн


Тема Re: Нема страшно!нови [re: ALONE911]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано24.01.19 03:40



Ех ,Филип ,не четем едни книги ,дори една фантастика.И тази не ми говори нищо.Думата резерват ме навежда на заглавието ,,Резерватът на таласъмите ",но...
Фентъзи чета аз ,но и там не много.



Тема Re: Нема страшно!нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано25.01.19 20:29



Ще умра от смях ,но не искам да го пиша във Фейса.
С Антония в немското училище са още три българчета.Питам я :
- А другите ти съученици ? Как се разбирате ?
- Учим ги на български!Вече броят до 10.
След кратка пауза
- Добре са !

Важно е, че нито един ученик не е пострадал процеса на обучението !



Тема Здравейте,нови [re: Phillip]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.01.19 10:41



къде изчезнахте? Грипът ли ви пипна?
Аз вчера довърших "Историкът" на Елизабет Костова. Изчерпан тираж, едва я измолих от моя близка, но как да кажа, не е моят жанр.
А Здравка Евтимова ми е любим автор.
iliana.k имаш нейн сборник разкази за подарък от срещата през 2017.


Грипна ваканция и се гледаме с малчо. За сега не сме болни, вие как сте?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 28.01.19 10:42.



Тема Re: Здравейте,нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано28.01.19 11:38



Ние за сега сме здрави в семейството.
Да ,Бубе ,прочетох разказите, но при първа възможност ще си ги препочета.
Това се очертава да стане на морето,живот и здраве да е.


Хубава седмица на всички!



Тема Грип.нови [re: Buba67]  
Автор Phillip (-: ;-)
Публикувано28.01.19 11:47



Здрасти.

Сутринта се понасям към работата с автобуса, а вътре гмеж от разбеснели се пубери. Грипна ваканция имало!



Ние едно време не е като съвсем да нямахме грипни ваканции, ама пък чак такова изобилие! И "дървени" ваканции имахме. Училището ни беше на локално парно, което в най-студените дни не му стигаха силиците. Отделно дограмата беше от старата школа, с "естествено проветряване", та учителите преместваха редичката до прозореца на другите две редички, по трима на чин. На другия ден директорката обявавше радостната новина и по седмица не ходехме на училище.


~~~
«The Way They Wove the Spells in Sippulgar»

Тема Re: Грип.нови [re: Phillip]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано02.02.19 13:23



Ей, хора, къде сте? Грипа ли ви удари? Няколко дена не пишете нищо, какво се случва? Аз не пиша често, ама всеки ден чета. Липсвате ми.....





Тема Re: Грип.нови [re: feniks_m]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано02.02.19 13:45



Аз преди няколко дни писах, че в семейството всички сме здрави и явно дръпнах дявола за опашката.На 29.01.19 на заледен участък катастофирах. Равносметката е две счупени ребра, на три места счупен глезен на десен крак и изкълчен ляв.Сега съм в гипс, но поне внучето ми се забавлява, като ми пише на гипса колко много ме обича.
Желая ви спокоен ден, другарчета!



Тема Re: Грип.нови [re: iliana.k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.02.19 14:11



Нищо не си дръпнала, имало да става. Възстановявай се бързо iliana.k Прегръдка от мен.
Писах, каних Феникс, ни дума. Драскайте по едно Дзак, ако не ви се пише за проблемите. Всички ги имаме.
То и аз писах, че сме здрави. Дядото тръгнах да го подстригвам, забравих приставката на машинката и сега е почти нула номер. Не, че не е оплешивял де.

, обаче пипна настинка. Малкият му вика "плешивко". Идилия, обаче гледам откъм смешната страна и така.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Грип.нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано02.02.19 18:18



Благодаря,Бубе!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.