Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 107нови [re: kras4o_k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.06.18 13:43



Изпити, изпити - цял живот изпити под една или друга форма. И май житейските са най-сериозни - там няма как нито да препишеш, нито да отложиш...
Но здраве да е, всичко ще е наред, животът подрежда нещата както трябва. Вярвам момчетата да са си избрали специалности по сърце. Целувки и стиснати палци за успех!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано14.06.18 15:08



Изпитите на Тони минаха добре ,като се има предвид мързела й ...ама мързел ви казвам ,за сказка и за приказка.Вчера се опита да ме накара да й правя хербария ,,но не я огря.
Успеха й е неочаквано добър.Няма да влезе в 10 - те най ,но каквото такова.

ВИТИЗ ,само там.Срамувала се ,не можела да пее...Аз й казах ,че пеенето не е предмет ( Джул да не чете

)

Редактирано от Tia maria на 14.06.18 15:09.



Тема Гласувайте за мен, ако...нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано15.06.18 15:13



ви хареса краткото ми разказче в 55 думи.

Важно е да се гласува чрез лайк на коментара с разказчето, а не с отделен пост!





Тема Re: Гласувайте за мен, ако...нови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.06.18 16:00



Dzak, три дни без интернет, следва смяна на целия кабел и най-накрая имам нет. Мобилният не броя.

Та така ,вие какви ги вършите?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Гласувайте за мен, ако...нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано20.06.18 18:49



Аз бера ядове от началото на седмицата

.Дано да приключват вече, че не издържам



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано21.06.18 16:10



Хей, здравейте и от мен!
Имам питане: как да се повишат тромбоцитите при химиотерапия?
На моята приятелка отложиха вливката заради това и нищо не са препоръчали докторите?



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: feniks_m]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано21.06.18 18:12



Здравейте и от мен! Фениксче, не мога да ти помогна, моите са в норма. Днес ходих за инжекцията, нямам засега проблеми. Казаха и да направя консултация с лъчетерапевт за ръката... На следващата химия ще се консултирам и ще видя какво ще се прави...Омръзна ми вече...



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано21.06.18 19:40



Благодаря, мила!
Напълно те разбирам, аз започвам на 2.07 лъчетерапия на голям лифен възел.Цял месец - 20 процедури, много съм притеснена. Спирам инжекцията за костите по време на лъчето....





Тема Re: Раздумка № 107нови [re: feniks_m]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано22.06.18 07:54



Феникс за тромбоцитите - масло от бял трън ,зелена леща ,броколи ,отвара от метляно семе.



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Tia maria]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано22.06.18 09:13



Благодаря Мани!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.