Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 107нови [re: feniks_m]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.06.18 16:16



Ех, че е хубаво да си на своето място! Бързам да се видя с приятели, нямаме търпение да се наприказваме, да си припомняме стари истории и да си разказваме нови... Най-хубавото на лятото е, че хората повече се движат, че имат възможност да пътуват, да се срещат, макар и за малко, но затова пък да си говорят много. Понякога не мога да повярвам, че е минало толкова време от някое събитие или случка, но пък това означава, че сме живели и преживели доста време на тази земя. Тази вечер пак ме очаква среща със скъпи приятели и съм изпълнена с въодушевление!
Да е свежа, прохладна и приятна и на вас тази вечер!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано12.06.18 16:21



Бубка, помогнете ми !
Не мога да влизам в клуба от дълго време. Писах ти преди в "зелената линия" и тук вчера, но се получи доста по-нагоре и вероятно не си го прочела. Вчера случайно успях да пробия някак си , без да си ползвам паролата. Ако минавам по общия ред мога само да чета / и то не всичко/, но не мога да пиша. Сякаш не членувам в клуба.
Моля ви, направете нещо !
Предварително благодаря !



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано12.06.18 16:25



Да е приятна и на теб вечерта Джул !
Прочети моля те, горното ми писание! Обръщението е към Любка, защото отговарях на неин пост, но вътре е молба към двете модераторки.
Още веднаж приятна среща с приятели !



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: diana1OO]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.06.18 16:40



Заемам се. :)

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано12.06.18 17:00



Много благодаря ! Хубава вечер и успех !



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: diana1OO]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано12.06.18 22:58



Писах досега за да ми изчезнат бутоните.Копирах го знам как ,но не не се е копирало.
Утре.



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.06.18 14:46



Уф, съвсем го оплескаха този Дир! Не стига, че членовете по клубовете намаляват, а
и малцината от тях не могат да влизат! Все повече клубари се оплакват, но накрая ще
им писне и съвсем ще се откажат!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано13.06.18 16:07



Лоша работа, дано го оправят.За мен Флорка е талисмана на клуба и много ми липсва, като не пише.





Тема Re: Раздумка № 107нови [re: iliana.k]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано13.06.18 21:35



Добра да е за всички вечерта! Аз съм се изтегнала на дивана с лаптопа в ръка, сама, ровя се и чета.

Бих пийнала чаша вино, но ще мина и без него.
Имах напрегнати 2 дни, но засега няма да го мисля. Иначе съм в очакване на изпитите на децата. Нищо не сме планирали за почивка още.
Мамитка, как си?
Джул и Бубе, много целувки!
Поздрави на всички от мен и топлия Пловдив!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: kras4o_k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано13.06.18 22:24



Лека да е, Красчо! Засега добре, като изключим химията и инжекциите. Опитвам се да се занимавам с разни неща, за да не мисля много...Децата ти са страхотни, Вики също, така, че ще успеят! Целувки от мен!



Всеки изживян ден е една малка победа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.