Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.06.18 13:12



Другото място, в което съм влюбена е Врачанския балкан. Няма такава красота! И
едни прекрасни къщи, накацали по склоновете... истинска приказка! Не се учудвам,
че все повече хора се изнасят извън градовете, за да живеят сред природата.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.06.18 15:39



Сестричката на Ембадем има наследена къща там, вила. Та ходим, понякога, когато искаме да се напочиваме! Харесва ни!

От там имам прекрасна снимка на една чудесна баба, с която си говорих на улицата, както и селфи с магаренце, хи!

А също така, с мъж ми забелязахме, че това, вероятно е градчето с най-много кафе-автомати на глава от населението

Много забавно!

В района сме били нна кървавото кладенче, в една пещера, както и на разходка до някакви водопади, но не помня имената им... Много забравям...



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Ekna]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано10.06.18 17:25



Прекрасна е природата там, водопадът се нарича Скакля. Свекърва ми е от този край, село Гложене, имаме вила там. Прекрасно е!



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: feniks_m]  
Автор adiorthoti (оптимист)
Публикувано11.06.18 02:29



И аз съм магаре де :) Е те такова дето чете па не пише :) Няма да се затрие клуба според мен но е нормално сегашното положение .Има хора които "окапаха" има и такива които бяха тук покрай роднини И като ги няма роднините какво да правят тук да си сипват сол в раните Общо взето здравата агитка се разпиля по разни причини Но никъде из бг нета няма а мисля че няма и да има такова място със систематизирана всякаква информация Групата във фейса отдавна не посещавам а за мамата нямам думи .То е компетенция та чак инстанция :) Кой чул кой не разбрал :)Джул дръжте с Бубето фронта и тука :)

СЯДАМ СИ НА ЗАДНИКА САМО АКО НАМЕРЯ СВОБОДНО ЧИСТО И УДОБНО МЯСТО


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: adiorthoti]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.06.18 09:48



Държим фронта с Джул, ама давайте по едно рамо. :)
Успешна седмица от мен!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано11.06.18 10:53



Даваме! Прекрасна седмица и от мен! Живи и здрави да сме с много късмет!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Ekna]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано11.06.18 14:06



Дълго не можех да пиша в клуба. Писах на Буба на "зелена линия", но тя явно не влиза там напоследък. Днес изневиделица ми се появи такава възможност. Дано да е за дълго !
Чета ви, обаче, най-редовно ! Радвам се, че ви има и че имам достъп до всички вас, макар и само виртуално. На срещата не успях да дойда за малко. Бях на сватба в провинцията и не успях да се върна навреме, както предполагах.
Желая на всички здраве и най-щастливи изживявания !



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано11.06.18 19:07



Желая ви хубава вечер, другарчета!





Тема Re: Раздумка № 107нови [re: iliana.k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.06.18 08:28



Добро утро!




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано12.06.18 08:45



Добро утро и прекрасен ден

!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.