Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Ekna]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано22.05.18 08:25



Добро утро, момичета! Този м. Май при мен е пълен всеки ден с много емоции-завършващ четвъртокласник и дванайсетокласник. Вълнувам се покрай тях с уроци, матури, изпити и ГОЛЕМИ МЕЧТИ, партита и абитуриентски бал. Хубаво е, но и някак си изтощително. Получих писмо от и НЕЛК за насрочено разглеждане на документите служебно, 4 месеца след като съм обжалвала. Предстои ми и контролен преглед скоро. Ами така при мен.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано24.05.18 11:37



Здравейте Благодаря за загрижеността.Цяло издирване
сте предприели.Нямам нет в тъпия Пл. , тук пък нямам
телефон , но намерих откъде да пиша , защото съм тарикатка.
Имам ппоблеми с крака нещата отиват към инвалидна количка.Сега гладувам както ппепоръчва Вики и има напредък , но е крехък.Малко да хапна и пак надува.
Във Фейса не ви виждам съобщенията т.е.не мога да инсталирам поща.На лични пишете тук , засега...
Иначе имам планове , но неппекъснато пропадат.Мъча се да съм спокойна.



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано30.05.18 13:57



Къде изчезнахте, хора? Не е ли рано за ваканции!





Тема Re: Раздумка № 107нови [re: iliana.k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.05.18 08:35



Тук сме. Може да имат проблеми при влизане в клуба. Поне с Флорка е така.
Успешен ден ви желая.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: iliana.k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано31.05.18 14:31



Този месец беше страхотен! Бяхме на Велинград, разхождахме се до Копривщица. После панахида на свекъра, но беше хубаво да се видим с хора, с които отдавна не се бяхме виждали. После бал в Пловдив, на едно прекрасно пораснало момче, после 70 г. юбилей на мама; втори бал в Пз, прекрасно кръщене на едно сладкишче и трети бал в София. Всички балове все на много близки и обичани от нас деца на скъпи наши приятели!

Сега, обаче, съм след химия, а момчето ми тръгва отново на път тази вечер... Еее... какво да си прави, така се редуват нещата в живота...


С намалена доза на цисплатината съм, заради повишен креатинин, и нови две, по-леки лекарства в комбинацията. За сега, в сравнение с предишната схема, понасям значително по-леко терапията, така че може и да успея да дойда на срещата.

Но са ми определили още 6 курса, което ми се вижда много... Факт е обаче, че преди година маркерът беше близо 600, а сега е 88, пу-пу...

Намаля и метаболитната им активност значително.


Купих си АйКос цигара. За сега съм много удовлетворена! Е, не е здравословно, но е по-малко вредна и далеч по-добра от електронните. Свикнах й бързо и нямам никакво желание да се връщам към горящите цигари. А и много бързо и значително ми намаля кашлицата, нещо, което ме накара да я купя, споделено от много хора, преди това.

Та така при мен. Целувки за всички!



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.06.18 00:17



Чудесни новини, Екна, нека и месеците занапред да са така добри!
Ще се радвам, ако успееш за срещата. Целувки!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.06.18 11:50



Дано, Джулче! Много ще се радвам да мога да ви нагуша и нацелувам в действителността



Между другото, единият бал беше на дъщеричката на Ембадем. Леля й даде всичко от себе си, за да не усети липсата на майка си в този вълнуващ момент... За това и, на няколко пъти, докато говорех за сестричката на Ембадем, се обърках... Казвах "майка й", "майка ти"...



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.06.18 15:05



Боже, толкова мъничка е останала без майка! Добре, че има всеотдайни и любящи
хора край себе си! Да е живо и здраво момичето и всичко лошо да е зад гърба му...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Ekna]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано01.06.18 23:15



Браво Катенце, ЗА ДОБРИТЕ РЕЗУЛТАТИ!Но не можеш ли и без този биберон /не занам си какъв заместител на цигари/

.Гарантирам ти,че има само ползи от спирането им-била съм от двете страни на медала



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.06.18 10:26



Благдаря ти, Джулче! Дано!

Да, на 11 беше...

И на Еминцето съдружника в кантората, рече: 1,2,...12, броиш до 17 и те чакам в кантората!
Откакто я няма Еми, той направил на малката влог и слагал там, слагал...

Ама стига съм приказвала и мислила, че пак се натъжих...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.