Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано10.07.18 19:08



Честит Рожден Ден на патерица и от мен!
Чак сега имам интернет...
Джул желая ти много весели, щастливи моменти, късмет, усмивки до край и отлично здраве!





Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор vasilka.1961 (минаващ)
Публикувано10.07.18 20:55



Честит рожден ден на патерици,но от сърце.Много щастие с любимите хора,много лични успехи,много незабравими преживявания и разбира се много здраве за дълги години.



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: vasilka.1961]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано11.07.18 09:10



Ох ,хора мен друго ме притеснява.Антония за 3 години смени 5 ,,най - добри приятелки ".Не може да общува ,гледах чата й...Пали се ,набира скорост в обвиненията...и класификациите. Бившата приятелка й отвръщаше умерено ,подаваше ръка за сдобряване...не и не.
Уточнявам ,че става дума за приятелки ,гаджето е момче ,готино поне на вид.

Редактирано от Tia maria на 11.07.18 09:25.



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.07.18 14:16



То с тези джендърски истории, човек вече трябва да уточнява дали гаджето е момче или момиче...

Като в онзи виц:

Жената: - Ох, много съм притеснена, синът ни щял да ни води снаха!
Мъжът: - Нали не ни води зет...

А пък за характера на Антония, може да е прихванала нещо и от леля си... Май и ти не признаваш много-много нюансите.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано11.07.18 21:05



Да,заради джендърите го уточних. Може нещо от мен ,може.
Като стана дума ...до нас в Пл. живееше един гей ,ама много известен ,направо градска легенда.И аз
се отнасям леко пренебрежително ,а той като разбрал ,че съм болна от рак се разплакал.
Те са чувствителни.Оттогава гледам да съм ...толерантна.



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.07.18 23:24



Ами да, хора като хора. В средите на изкуствата има доста такива, по принцип са много талантливи. А личният живот затова е личен, за да не
си навираме носовете в него. Нито искам някой да ми демонстрира различната си сексуалност. Предпочитам да общувам на база общи интереси,
отколкото на противопоставяния.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.07.18 09:45



Къде потънахте, бе, хора?! Да не ви е погълнал петък, 13-ти още от вчера, че
никакви ви няма? Иначе добре, че ви мяркам из ФБ, та да съм спокойна за вас...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.07.18 09:58



Тук съм, стягам изненади за още един юлски рожденик. Вчера дойдоха част от подаръците, "бабо искам този комплект с марката на БМВ, блуза с мотор, дънкови къси панталони, ама къси, не до колената.." , баба добави торбичка на Клевър бук с буквите. Та днес ги изпрах, после ще гладя, а той си е у дома и общо взето играя на криеница.

А и отговарям на въпроси: "бабо защо се казва черно море, като не е черно, видях го бабо, и защо гигантските сепии живеят на дълбоко, колко дълбоко е 300 метра, кое е по-дълбоко морето или океана, 11 000 повече ли е от 300?
Да не ме мислите.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.07.18 13:55



Бързо да се научи да чете и да засяда над Уикипедията!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано13.07.18 18:26



И аз сега съм тук, но вчера ме изписаха от болницата след 7 дневен престой, а от понеделник ще влизам пак за лъчетерапия на шийни прешлени и главата. Намериха разни работи и ще ги лекувам тук. Ако не стане в София. Надявам се да се повлияят...Та при мен това засега. По-нататък ще видим...На всички вас желая прекрасна вечер, където и да сте!



Всеки изживян ден е една малка победа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.