Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 107нови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано07.07.18 13:13



Не се забравят ?!Аз не помня датата ,дори сезона съм забравила !



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.07.18 23:28



Мамитка, и твоето ще мине. Всеки изживява трудните си моменти, когато му е писано. Важното е да минават и заминават или поне да се държат прилично. И аз имам доста за "ремонт", затова съм се заровила в сайтове и клипове с източна медицина. И понеже съм мързеливичка, предпочитам Ци гун, че упражненията са бавни и плавни, без силово натоварване. Е, основно чета, но тук-там правя по нещо и се опитвам да изпълнявам някои от дихателните практики. Тях можеш да правиш и легнал!


Днес рано сутринта имах късмет да вдишвам чист речен въздух на брега на Дунав. Беше рано, слънцето скоро беше изгряло и от терасата ми се разкриваше невероятна гледка. Тиха, сребърна и спокойна река, румънският бряг на една педя разстояние и изведнъж там някъде от нищото се появи малка бяла рибарска лодка. Човекът в нея извади въдица и замръзна неподвижно. Едва след около час ято птици се спуснаха с крясък към лодката - явно се беше появила риба. После човекът си събра "такъмите" и потъна безшумно из шубраците. Чак дъхът ми спря от тази живописна картинка, а уж се бях наканила да дишам по йогийски... Нищо, утре пак. Ако моите гълъби на балкона не ми скроят някой номер.


"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.07.18 09:23



Добро утро момичета.Желая ви успешна и спокойна седмица.И дано вече спре този дъжд всичко е подгизнало. Не мога да си окося тревата.През август съм на море под чадъра дано да не вали.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано09.07.18 09:35



Прекрасен ден и успешна нова седмица, милички! Да сте здрави и щастливи!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано09.07.18 14:40



Слънчева седмица и от мен!
Специални поздрави за Джул, да т пожелая и тук: Мила Джул, бъди много здрава и честита! Желая ти от все сърце все така да въздействаш и зареждаш, да се радваш на хубави и засмяни дни, но най-вече да си здрава .



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: kras4o_k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано09.07.18 15:58



Честит рожден ден и тук, Джул! Бъди здрава, щастлива и все така страхотен човек!

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.07.18 00:51



Благодаря, момичета, за милите пожелания! От определена възраст нагоре човек само трябва да е щастлив, че е доживял въпросните години. Негови са и никой не може да му ги вземе.


Днес денят ми мина като по поръчка - едно красиво пътуване, после торта "Френска целувка" в сладкарница "Неделя", привечер специално коктейлче в един бар и още по-късно - на кино с 3-D филм! Толкова бях заета със забавления, че дори не успях да благодаря на всички приятелски поздравления във ФБ... Затова утре от ранна утрин ги почвам! Ама то вече станало "утре", но нали съм птица среднощна, утрото ще почака!
А тук е френската торта и ако не сте я опитвали, направете го!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Раздумка № 107нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.07.18 09:56



Джул на патерици и от менЧ.Р.Д. Желая ти преди всичко здраве,после много щастливи емоции и успехи в работата ти. Бъди честита!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 107нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано10.07.18 13:24



ЧРД ,Джул ! И аз на патерици ,защото имах много работа .Здраве и успехи ! Щастлива лична година !



Тема Re: Раздумка № 107нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.07.18 14:13



Благодаря, приемам поздравления през целия месец, така че няма да пиша закъснения.


А вие като не влизате редовно във ФБ, така ще изоставате с календара!

При мен е облачно, но аз съм надула климатика до замръзване на краката и покриване
с леко памучно одеялце. Запомнила съм екстравагантното изказване на Хенри Форд:
"Обичам, когато навън се пука от жега, да сваля температурата с климатика до зимен студ
и да запаля огъня в камината."
Че и аз така... като Хенри Форд!

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.