Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Лесно е.нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано30.12.18 17:42



При Кейси ,аз си го слушам ,знаете ,срещам мнението ,че при медитация образът трябва да се издигне от втората чакра
Но ....при мен тя ЛИПСВА ,унищожена е с операцията ( уроди долни ,знаех си ,че сте навредили много ! ).



Тема Re: Лесно е.нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано30.12.18 18:00



Въпросът ми е : Как различавате медиативното състояние ?Щото на мен много работи могат да ми се струват ,че са ,но Н
Е СА.
Много съм разстроена.Едно нещо да поиска човек и даже то да му е отказано.
Как решават въпроса тези с отстранени яйчници ?.Има ли рeшение въобще ?.

Редактирано от Tia maria на 30.12.18 19:51.



Тема Re: Лесно е.нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано31.12.18 20:30



Всъщност неправилно се изразих.ОтЛиденовите жлези става издигането на образа /на Христовото съзнание/.Лиденовите жлези още не са открити.
Но то и лимфните съдове в главата не бяха открити ,а ги откриха.Някои изследователи смятат ,че става дума за клетките на Лсйдиг.



Тема Re: Лесно е.нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.01.19 13:16



при мен тя ЛИПСВА ,унищожена е с операцията ( уроди долни ,знаех си ,че сте навредили много ! ).


Според мен зависи в какво избереш да вярваш...

Ето ти я моята втора чакра в момента:



Не само, че не липсва. Чувствам, та пушек се вдига. Това е съответстващият й глагол. Ще кажеш, че това е някакъв измислен тест. Но за това ти казвам - зависи в какво избереш да вярваш.

Този тест аз периодично си го правя. И трябва да ти кажа, че доста точно съответства на усещанията ми в даден период.

Ето, примерно, третата също ми е слаба - свързано е с моята привързаност към чувството за сигурност. В момента съм в неплатена и се лекувам - изпитвам голям дискомфорт от несигурността на утрешния ден. Не обичам така. Обичам да имам свои средства, които аз да планирам и разпределям, така че да се чувствам сигурна и спокойна. Не мога да се разделя с банката окончателно- също заради страха и несигурността. Здравето... ами твърде много несигурност, това ме изнервя.

Първата... е то се знае, че в момента не е ок. Слабо активна е. Но не липсва! Това е добра новина, нали? Все още има на какво да стъпят останалите чакри и цялото ми същество - тук съм, все пак.

За това толкова харесвам тази реплика от един филм:

"Накрая всичко ще е наред! И ако не е наред, значи това не е краят!"



Тема Re: Лесно е.нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.01.19 13:21



Как различавате медиативното състояние?

Не съм голям специалист и аз, защото не практикувам редовно.

Най-добре ми се получава, когато ходя редовяно на йога и преди медитация правя гимнастиката. Там, в групата, много по-добре ми се получава. Толкова много се отпускам, натежавам, устните ми се слепват, пулсът ми се забавя, умът притихва. Почти като заспиване, но съм будна и го осъзнавам. Чувам всичко и то капе като капчук някъде в дълбокото.

Тихо, спокойно, щастливо.

Трудно се обяснява.

На въпроса за яйчниците вече мисля, че ти отговорих в предния пост.





Тема Re: Лесно е.нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.01.19 13:40



ОтЛиденовите жлези става издигането на образа /на Христовото съзнание/.Лиденовите жлези още не са открити.
Но то и лимфните съдове в главата не бяха открити ,а ги откриха.Някои изследователи смятат ,че става дума за клетките на Лсйдиг.


А това въобще не ти го разбрах...



Не ги знам тези жлези и какво общо имат с Христовото съзнание...

И по-нататък също не разбрах. Но нещо не ми се и иска да го разбирам Поне в момента.

Мани, дай си почивка от четенето на такива неща.

И от това, което е било. Крайно време е да простиш! И първата, най-трудна крачка е да вземеш това решение. Знам, че ще ти стане неприятно от това, което казвам за прошката. Знам, че никак, ама никак не си съгласна. Но си приятел, не мога да ти го спестявам безкрайно. И друг път съм се опитвала да ти го кажа, но ти не приемаш. Не приемаш, но така си вредиш сама. Сама! Не някой друг! Но, вместо да простиш, ти задълбочаваш нещата все повече... С най-най-най добри чувства ти го казвам!

В последните години все по-рядко си правя този труд. Когато видя, че някой много, ама много е потънал в проблема си, знам, че решението да се справи трябва да дойде от самия него и няма никакъв смисъл някой да му говори, защото ефектът е точно обратен. Но ти си ми близка и се надявам да ми се довериш! Трудно ми е да гледам безучастно... Знаеш, че съм искрена и те обичам! Вземи решението и търси начин да го постигнеш!

Всеки от нас зацикля в нещо понякога. Аз самата също съм зациклила в някои свои проблеми, които не са маловажни и постигам временни успехи в опитите си да ги преодолея. Но опитвам. Съзнавам си ги като проблем и опитвам да се справя. Все някога се надявам опитите да дадат по-траен резултат.

Но, ако не опитваш... Нали знаеш вица: Барем пусни един фиш, казал дядо Боже на онзи дето се молел за печалба от тотото.



Тема Re: Лесно е.нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано01.01.19 14:00



[image][/image]Ето за медитацията ,но ще го чета после.



Аз нещата по - горе за Христовото съзнание ги разбирам ,но така извадени от контекста наистина
звучат странно .Но нямам време сега да обяснявам.

Мен ме интересуват въпросите и отговорите по време на медитация.



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tia maria на 01.01.19 14:03.</EM></FONT></P>

Редактирано от Tia maria на 01.01.19 14:06.



Тема Re: Лесно е.нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано01.01.19 14:10



И вас би трябвало да ви интересува ,най - малкото за да се насочите към подходящо лечение.Но който както си прецени .



Тема Re: Лесно е.нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.01.19 14:16



Разбирам, че това те интересува. Но първо трябва добре да я овладеем. Да практикуваме и редовно, за да усетим тази връзка с несъзнаваното и тя са бъде стабилна. Точно това с въпросите и отговорите и аз рядко го постигам. А и отговорите не идват като по учебник, а са малко мътни като сънищата. Та това е висш пилотаж - не само да има отговор, но и да го разберем...

Много практика и постоянство иска за да постигнеш първо хармония, да се научиш да я поддържаш тази хармония, че накрая да дойде и това умение.



Тема Re: Лесно е.нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.01.19 14:17



За момента - не. Не съм на такава вълна...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.