Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:26 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: diana1OO]  
Автор anetoh (член)
Публикувано01.03.18 09:54



Честита Баба Марта, момичета! Живи, здрави, румени, засмени! :-)



Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: anetoh]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано01.03.18 13:06



Честита Баба Марта !
Леко да върви лечението на Мамми и Феникс и
Да си помогнат с някоя алтернатива .



Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: Tia maria]  
Автор viktoria9999@abv.bg (непознат )
Публикувано01.03.18 13:20



Честита Баба Марта!
В Пловдив е чудесен ден - слънчев, усмихнат, ведър - съвсем в унисон с първомартенското настроение. Температурите да отрицателни, но не се усещат. Пожелавам цяла година да ни е такова ведро и усмихнато, като времето навън.
И да сме здрави, много здрави!
Мамита, Феникс, обичам ви!



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: viktoria9999@abv.bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.03.18 09:11



Добро утро момичета.Абе вчера беше чудно време ама днес нещо......

Стига вече дееее омръзна ми тази зима вече.Със снаг без сняг си беше зима,мрачна.... Момичета приятен последен ден на работата ви. Утре е празник национален. Честит да ни е!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.03.18 13:52



Дзак, къде сте хора? Ние пак се гледаме. Дъщеря ми е в Лондон за 5 дни и няма кой да го взима от градината. Нищо ново под слънцето.


Вие какви ги вършите?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано07.03.18 14:46



Здравейте и от мен!Аз май трябва да пиша в мрънкалника

. Вчера паднах и си травмирах лакътя на лявата ръка.До обяд ходих по мъките в поликлинаката. Нооооо имам и добри новини. Няма счупено или пукнато. Снощи вечерята ми беше сервирана,след това съдовете бяха измити,бях съблечена и облечена в пижама и тази сутрин пак.Сега щерката приготвя вечерята, а аз ви уведомявам как съм .
Хайде лек и ползотворен след обяд от мен!



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: iliana.k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано07.03.18 16:08



Скорошно оздравяване, Илиянче! Сега ще можеш да се поглезиш...Аз в петък ще ходя на инжекция за костите за първи път. Ще пиша как съм след нея. Иначе химията мина добре. На 20.03. пак ще правя. Малко ми идва в повече, но дано е за добро. Щастлива вечер на всички!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.03.18 18:36



Е как така лакътя, при това снега се стопи. Признай си, че за 8 март искаш да те носят на ръце.

Добре, че е малкия дявол.

Мами, стискай зъби още малко.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: mammita63]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано07.03.18 22:30



Мерси,мамитка!Бързо възстановяване и на теб!
А,Бубе, не само за празника, исам цяла година глезня,ама това са само мечтиииииииии,мечти



Спокойна вечер,приятели!



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.03.18 23:42



Бубе, имам предложение: взимаш данните на всички постоянни клубари тук, правиш ни ежедневни хороскопи и всеки ден предупреждаваш: внимавай да не паднеш, пази си чантата от джебчии, ще ти се развали компа, ще ти надпишат тока, ще загориш манджата... и т. н. Друго си, когато човек е предупреден!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.