Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Честит празник!нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.02.18 14:13



Идва студ другата седмица. Утре имам излизане, добре,че ще ме изчака. Така е Флорче, дърва в камината. Още малко остана, чакам пролетта.

Починете си събота и неделя.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Честит празник!нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано24.02.18 21:20



Всички я чакаме.Ще преживеем някакси другата седмица.За 1-3 март дават затопляне.

Флорче , къде това за студения март ?Ей не се
засрами това време !



Тема Зима енови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.02.18 10:15



Здравейте, затрупа ни, но на мен ми е пълно сърцето.


В събота получих сертификата си за номеролог от Алена, както и позволение да работя и да продължа с второ ниво на курса - Астрология.
Да се похваля де.
Вие какви ги вършите?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Зима е [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано27.02.18 11:44



Браво , Буби.И аз имах намерение да се занимавам с астрология , но засега нищо.Чела съм , че от Стрелците не стават добри
астролози , но пък може да сме изключение.


Не смея да излизам за да не падна , а утре имам спешна работа



Тема Re: Зима е [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.02.18 11:54



За излизането много внимавай. Аз съм под домашен арест до стопяването.

Добре, че в събота можах да ида на семинара и да си получа лично сертификата. А дали става някой за номеролог, астролог, Алена преценява дали да те обучава. Има хора, които шеста година след завършване на номерология чакат да запишат астрология. На мен ми разреши веднага. Явно ми се получава.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Зима е [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано27.02.18 12:05



Поздравления и тук, Бубе! Ще ни правиш хороскопи...Аз влязох за химия, после ще ми слагат и инжекция за костите, абе да се затвърдя като ВИП пациент...



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Зима е [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано27.02.18 12:44



Браво,Бубка!Продължавай така,получава ти се!





Тема Re: Зима е [re: mammita63]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано27.02.18 12:45



Кураж,мамитка! За добро е.





Тема Re: Зима е [re: iliana.k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.02.18 17:39



Поздравления, Бубе! Ние, клубарите, сме с предимство на опашката за хороскопи, нали?


Изкарах късмет, че в най-снежните дни си бях у дома, но утре пак потеглям, а прогнозите са за нова порция лошо време... Дано не са познали.
Маммита, Илианка, как сте? Във вашия край май е най-бедствено. Маммитка, стискам ти палци, миличка, всичко да минава леко и ефективно.
Прегръдки на всички!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Зима е [re: Buba67]  
Автор vasilka.1961 (минаващ)
Публикувано27.02.18 19:52



Поздравления. Възхищавам се на хора,които задълбочено се занимават с хобито си.Човек винаги трябва да има стремежи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.