Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:43 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.01.18 21:19



Браво Бубе, и аз пак си я направих и в момента втора седмица я пия.ТАКА ГРИПА БЯГА ОТ МЕН. Момичета направете си я няма да съжалявате.Иначе браво на Красчо,Мамитка за резултатите.Дерзайте милички.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: flora bg]  
Автор anetoh (член)
Публикувано27.01.18 15:25



Направих лека и поех първата доза. Сега като съм вкъщи- бива, но като тръгна след няколко дни на работа... тогава ще го мисля как да се обезмирисявам (най- вероятно ще си хрупвам джинджър непрекъснато).
Благодаря за споделената рецепта!



Редактирано от anetoh на 27.01.18 17:43.



Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: anetoh]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.01.18 16:07



Ще го измислиш обезмирисяването.


Цяло Венафро /селце на 30 км. от Неапол в Италия/ пие чесън с лимон от рецептата на Флорка. Братовчедка ми е омъжена за италианец, като се чухме около Коледа се оплака, че са все болни. Веднага споделих рецептата, още повече, че си имат домашни и чесън и лимони. След три дни се обади, че са като "пършинг" /вид ракета/ и двамата. Ходили на сватба, всички болни, само те здрави и ухаещи на чесън. На следващата сутрин всички искали рецептата.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: Buba67]  
Автор anetoh (член)
Публикувано27.01.18 17:57



Моята отвара престоя цяла нощ (забравих да я прецедя), а не докато се охлади.
Имам нужда от "вълшебен" лек за нормализиране на кръвното. Личната реши, че трябва да ми се смени лекарството- около 5 години пия Валтезин+ и понеже долната ми граница все е 50- 60 (сега го забелязаха, иначе ме убеждаваха, че е от апарата ми) не трябвало да е +.
От 2 седмици кръвното ми скача до 160 и това ми е убийствено (до преди 7-8 години бях с кръвно 90/60). Но в интерес на истината ми се нормализира долната граница.(иначе все ми беше зле на сърцето). Та ми е необходимо нещо стабилизиращи.
Пожелавам да се насладите на
слънчевите почивни дни!



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: anetoh]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.01.18 18:32



От кога пиеш отварата? При кръвно 150 до 180 на 90 след третия ден вече беше 130 на 80. И аз го оставям цяла нощ и сутрин цедя.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано27.01.18 20:55



Бре,бре,бре чак в Италия ли съм се прочула,хи,хи,хи Бубче многоа се радвам,че хората оздравяват. Душата ми лекува. Аз още два дена и свършвам втората доза,ще почина и пак ще повторя.ПОСЛЕ ПОЧИВКА.

а ТИ ЗАЩО НЕ ПУСНЕШ ТАЗИ РЕЦЕПТА И КЛУБА НА БАБИНКИТЕ - ВЗЕМИ И ТАМ УЧАСТИЕ ДЕ НАЛИ СИ БАБИНКА. ХАЙДЕ ЧАКАМ

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: flora bg]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано29.01.18 22:06



Привет момичета, и момчета!

Минах ехо на коремни органи, лекарката доста ме въртя и гледа, но каза, че всичко е ОК. Не бях имала толкова продължителен преглед, чак се притесних. Туморният маркер е в норма. Чувствах се доста изморена напоследък, но след една кратка ваканцийка се рефрешнах. И все пак ще видим как ще мине ПЕТ-а след месец.
Поздрави и целувки на всички.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: kras4o_k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.01.18 09:20



Браво, за рефрешването и добрите резултати!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: kras4o_k]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано30.01.18 10:55



Радвам се за теб!!!





Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: kras4o_k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.01.18 10:56



бРАВО ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ МИЛИЧКА СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ. ПОЧИНИ СИ СЕГА ХУБАВО.ЦЕЛУВКИ.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.