Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.01.18 14:28



Благодаря, Дианче!
Мамитка, поздравления! Всичко ще е наред, мила!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано23.01.18 03:59



Мамитка добре се справяш - спокойно ,овладяно без паника.
Новини от Феникс ?

Аз карам грип ,но леко и се радвам на почивката си
Лежа и чета - кефа на дивака !.



Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.01.18 10:59



Слушам насоките на Милен Антонов (известен с успешния си опит да излекува майка си от рак). Приятен и интелигентен човек, вдъхващ доверие. Не казва нищо ново, но го поднася систематизирано, достъпно и нагледно. След малко ще говори за храненето, ще сподели рецепти (включително и против грип). На когото му е интересно, може да потърси предаването в архива на Нова тв.
Хубав ден ви желая!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 24.01.18 23:26.



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: *jull**]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано24.01.18 15:52



Благодаря за хубавите пожелания ! Прекрасен и успешен ден и на теб !



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: diana1OO]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано24.01.18 19:23



Мръкна се, готвене, зелена линия, оригами - три пъти, изчисления,
но днес успях да свържа с д-р Недев /нашият PRN/ едно 10 годишно момче с тумор в мозъка. Въпреки, че Сити клиник онкологичен център не работи с пациенти под 18 години, той прие детето. На всичкото отгоре не е взел и стотинка. Отивам в темата да Благодаря лично. Тъкмо се отчая и се случи нещо такова и ми върне вярата в хората. Продължавам, както и колкото мога, защото трябва да помагаме на Доброто да се случва!

Обичам ви!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 24.01.18 19:32.



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано24.01.18 21:56




Такива неща ни припомнят ,че сме на тази Земя за да си помагаме и да се обичаме.
Една от причините фа ни създаде Бог е желанието Му да има спътници.Нека се държим като такива !



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: Buba67]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано24.01.18 22:07



Бубе, браво на нашия PRN, на човечността и професионализма. Всъщност не знаех, че Сити клиник не приемат пациенти под 18 год.
Аз утре съм на контрола, нов протокол за Золадекса и Удостоверение за ТЕЛК. Само дето не знам кой ми е лекуващия лекар, защото Арабаджиев не работи вече там, не знам по какви причини. Но той не е пример за добър и човечен лекар/едновременно /. Студен беше. Та така. Поздрави на всички от мен.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: kras4o_k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.01.18 23:29



Крас4о, стискам палци всичко да е наред!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: Buba67]  
Автор anetoh (член)
Публикувано25.01.18 11:00



Страхотно! Развълнува ме тази история!

Не мога да се примиря... и все задавам въпрос "защо, Господи, защо децата?" и съм готова на богохулство...
Mammita, ти си боец!
Красчо, стиснати палци и от мен!
Бъдете здрави! И се пазете от гадния грип. Тази зима не си пия бъза и ме тръшна здраво.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от anetoh на 25.01.18 11:01.</EM></FONT></P>

Редактирано от anetoh на 25.01.18 14:04.



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: anetoh]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано25.01.18 11:37



Грипът е гаден, внучето още през декември го изкара, спаси ме рецептата на Флорка за намаляване на кръвната захар. Не знам дали ще подейства сега, но може да пробваш.

"А ето я и точната рецепта, която всички могат сами да направят и изпробват в дома си. Тя се състои основно от лимон и чесън.

Изцеждате сока от един лимон и го отделяте встрани, като взимате от него изцедените кори. Корите ги заливате с един литър вода и ги кипвате за не повече от петнадесетина минути.

После почиствате една по-голяма глава чесън, добре я смачквате и я поставяте в горещата още отвара. Ако ви е по-лесно, може и да я настържете на ренде. Когато отварата изстине, трябва да я прецедите и да добавите към нея сока от изцедения лимон.

Тази наистина лековита отвара против диабет се пие по 50 грама три пъти на ден, по половин час преди всяко от храненията. Правете си я и я консумирайте точно две седмици, след което трябва да направите почивка и да обновите лечението си ако установите, че имате нужда от него отново."

Вече два пъти пих, за сега ме подминават вирусите, но съм вкъщи.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.