Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано15.01.18 16:48



Добра вечер,момичета и момчета!

И при нас има сняг, ама е толкова дълго чакан, че колкото и да не го обичам му се зарадвах..



Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.01.18 19:28



Много се радвам,че ти помага на мен също.но добре,че ме подсети да си направя пак шотото е лекарство и против грипао където има чесън всички вируси бягат.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.01.18 09:43



Добро утро. Какви ги вършите? Днес е Антонов ден, честит празник!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано17.01.18 10:10



Добро утро, Бубе! Аз в момента си пилея времето.

. И най-важното е, че не изпитвам угризение .
Честит празник на именниците!



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: iliana.k]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано17.01.18 10:39



Привет и от мен и прекрасен ден! Аз съм в болницата, вчера минах на скенер, но още няма резултати. Малко са ми ниски показателите и ще остана тук още 5 дни. Ще преживея и това. Честит празник на всички именици - живи и здрави!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: mammita63]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано17.01.18 10:57



Привет и от мен. Аз днес не съм на работа, защото ще ходя за Золадекс, после трябва да мина през ТЕЛК, че имам едно питане. Получих писмо, но ми искат писмо от КОЦ. Не знам дали ще уважат удостоверението от Сити клиник. Някой имал ли е подобен случай? Потелефона ми казаха, че трябва да отида в комисията и да питам лекаря на комисията. Ужас, пак излишно време.
Мамитка, стискам палци! Аз другата седмица съм на контроли, а може би другия месец на скенер. Изкарах някакъв вирус 14 дни много силна хрема, но вече съм добре. Спаси ме едно прахче накрая противовирусно, ама кой да го знае, Viusid се казва.
Хубав ден от мен и честит Антоновден!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: kras4o_k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано18.01.18 16:07



Да вчера беше Антоновден и моя внук имаше Имен ден. Днес е Атанасовден,но нямам роднини и близки сп това име. Въпреки всичко да са живи и здрави всички Именници.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.01.18 23:16



Честито на имениците, здраве за всички! Аз няколко дни бях без интернет, така че се включвам с малко закъснение. Вея се по пътищата, срещам се с много хора, дано не ме срещне грипът. Иначе се боря със сърцебиене и всеки казва, че е от стрес и преумора, но засега я карам само на Омега 3 и Фолиева киселина. Е, и на плодове, разбира се, но нямам никаква възможност за други грижи за себе си. Дано организмът ми прояви разум и се вземе в ръце.


На Мамитка и Крас4о пожелавам добри резултати, а на другите - спокойни и уютни зимни дни. И гледайте как са нацъфтели кокичетата - пролетта вече чука на вратата!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: *jull**]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано20.01.18 06:52



Стискам ти палци да си здрава и все така успешна ! Най-добри пожелания на теб и всички клубарки !



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: diana1OO]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано20.01.18 10:26



Привет и от мен, милички! Вчера излязох от болницата, лекарката каза, че скенера е добър, ТМ също. Другата седмица влизам за лъче на прешлени, после на химия. Ще определят още колко терапии. Този месец ми е натоварено, но няма начин. Желая ви прекрасни почивни дни и бъдете здрави!



Всеки изживян ден е една малка победа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.