Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро :)нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано04.05.18 20:52



Нищо не съм усетила.Но спя на матрак на пода ,защото още не съм организирала ремонта.
Който си има къща да си го организира.
Ето ,за Плевен имам ясна визия - майстори ( съседи ),материали ( магазина е под нас) ,снимки на сполучливи и осъществими идеи ...Тук ...не мога и това си е.



Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано08.05.18 12:40



Добър да е денят ви, другарчета!



Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: iliana.k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.05.18 13:36



А дано, ама надали.


Има хора дето отказват да си учат уроците и това е. Житейските. Няма още 14 часа, а вече се уморих да се боря с вятърни мелници.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: Buba67]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано08.05.18 14:57



Бубе, света няма да оправиш,това га повтарям постоянно на мъжа ми,на не се предава и това си е.Та не се ядосвай, мила.





Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: iliana.k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано09.05.18 15:20



Айларипии!

Аз пък още си чакам обаждане след онкосъвет. Ама, нали, сега и мъжлето ми ще сси е тук цял месец, след 3,5 мес. липса, та и аз си правя оглушки. Не ми се ходи на химия и това е... Поне май да мине, та да си почина от химията и да си се нарадвам на мъжлето.

Ще видим де... Ама не е зле тези дни да си проследя маркер и ПКК... да няма неприятни изненади...

Бубенце, то и аз залитам по вятърните мелници, мака в вдруги отношения и без да ми е работа... Ама, поне, като не е в работата, мога винаги и да се откажа. Щото, наистина, си е доста демотивиращо да полагаш усилия, като виждаш, че пак това... В личния живот все по-често си премълчавам... Нищо, че може да е приятел отсрещния, нищо, че виждам, че греши... Като знам вече как би реагирал... просто хората трябва дад си изживеят каквото трябва... Както и аз го правя, в други отношения, кой каквото и да ми говори...

Целув на всички!





Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.05.18 16:26



Ekna много си права, всеки трябва да извърви своя път и да научи уроците си.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.05.18 16:37



Има такива, които никога не ги научават. И си чупят главите.
Така са скроени, а и всеки си има съдба. Нека си върви по пътя...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.05.18 12:10



Има. И аз съм една от тях, в някои отношения



Случва се така, че такива хора искат да чуят мнение на друг човек, единствено като антитеза на тяхното собствено. Действие, което има за цел единствено да затвърди последното

Това е скорошен мой извод за друг човек, но се замислих, че понякога и аз правя така



Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.05.18 13:25



Екна, въпросът е да се учи човек поне от собствения си опит. Колкото и да повтаряш на едно
дете, че печката пари, докато не се опари, не мирясва. Но втори път едва ли ще опита.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано10.05.18 14:05



Аз пък днес бях на ТЕЛК .До като чаках, една жена разказваше на някой,че от осемдесета година е с рак и още е на тази земя

.Е, обичам да чувам такива истории.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.