Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано14.03.18 11:07



Аз днес ще се спра малко при децата в занималнята. Трябва да започна да подготвям сценарий за благотворителен концерт за 1-ви юни. Ще събираме парички за дома с децата с увреждания. Но ще бъде и добър начин за реклама на занималнята. Ще рецитираме на чужди езици, ще пеем песнички. Ще свирич на пиано. Има идея и за кратка постановка...

Помагам на приятелка, която я направи заради детето си тази занималня. Напълно доброволчески. Тя иначе, е в съвсем друго поприще и й се възхищавам как се нае и това да прави... Та, докато се лекувам и решавам какво ще правя после, уплътнява времето приятно с децата. Помагам на педагожката с домашните им, организационно някои неща. И така.

Редактирано от Ekna на 14.03.18 11:10.



Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: Ekna]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано14.03.18 17:26



Толкова дейно момиче си,Екна!Възхищавам ти се!!!





Тема Re: РАЗДУМКА № 106нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.03.18 10:11



Добро утро в събота! То си е добър ден, но сега сядам да пия кафе.


Наслаждавайте се на топла и слънчева събота, че от утре пак дъжд.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: iliana.k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.03.18 19:07



Аамии... дейна съм, защото не работя

Имам време, в момента, мила. И все търся нещо да ми осмисли ежедневието



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: *jull**]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано20.03.18 10:17



Добър да бъде денят ви, приятели!





Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: iliana.k]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.03.18 11:02



Успешен ден и от мен!


Събуждам се сняг, сега грее Слънчо.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано20.03.18 16:16



Привет

!

Вие и във Фейса ще видите, ама и тук да ви се похваля със занимавките ми от тези дни по случай предстоящия Великден :



Уф.. да минава тази седмица, че я дават студена и валежна, пък и ми предстои химия вдругиден... Това е последният курс от последното решение на Онкосъвета. После, през април ПЕТ скенер и после ще видим, но... годенясах вече и много ми дотежава, та... каквото и да е, ще си дам почивка от няколко месеца, че не се трае...



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.03.18 12:09



Браво, Екна, чудесни вдъхновения! Винаги съм мислела, че празникът е в подготовката и очакването му, защото самият той преминава твърде бързо. Помня, че когато синът ми беше малък, веднъж, след разотиването на гостите от рождения му ден, разочаровано попита: "И само това ли беше? А го очаквах цяла година...". Тогава реших, че празнуването ще бъде цяла седмица, вместо един ден. И всеки ден ще има някаква подготовка за празника, както и изненада-подаръче. Така имахме празнично усещане цяла седмица, а за самия Ден бяхме запазили кулминацията. По този начин празникът не само, че не минаваше бързо, но след приключването му имахме нужда поне от едноседмична почивка!

В този смисъл казвам, че подготовката или пътят, който извървява човек до самото радостно събитие, често е най-вълнуващата част от него.

Екна, сигурна съм, че създаваш истински вълнуваща атмосфера и емоции с това, което правиш. Така че те очакват много, много празнични дни, заредени с радост, любов и вдъхновение!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.03.18 18:04



Нали

За подготовката, имам предвид. Аз и за Коледа така - още от ноември слоих елхата, та й се радвахме 2 месеца близо. Друг е въпросът, че като я разглобих и до вчера стоя така, разглобена в хола. Буквално Мъж ми вика по телефона: "Ми... ако до май, като си дойда, не си я прибрала, може направо пак да я сглобиш. Ей го декември иде."

В интерес на истината тръгнах да ровча в нета заради предстоящата ваканция на децата в Образователния център. Тогава е и Великден и ще потворим с тях. Те тогава ще се развихря аз, щото сега и на мен уроците им ми са скучни , обаче не остава много време за друго.

Така е и за всички големи събития в живота на човек. Месеци наред подготовка и накрая всичко свършва за няколко часа... Но това е най-вълнуващата част, примерно, за една сватба, какво по-вълнуващо от това да си представящ месеци наред една щастлива вечер: да избереш рокля, покани, и най-вече да опитваш десерти...

Та и аз така, измествам напиращите Уеко депресивни мисли, с позитивна мисъл и действие! А за племенниците какви съм ги намислила... Само да ми дойдат. Чакай да ги изровя клипчетата...





А ей това ако успеем да го направим по какъвто и да е повод...





От хмен безброй прегръдки за всички, но, моля, не се пререждайте, първа е Джул



Тема Re: РАЗДУМКА № 106 [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.03.18 23:41



А, така, нека да съм първа, и няма да те пусна и нека да не остане прегръдка за никого след мен!

Нека!

За творчески идеи - вярно, сега има всичко в нета. А едно време трябваше да измисляме сами - що пиески съм съчинявала с онези кукли, които се слагат на ръцете като ръкавички! После пред завеса сме разигравали цели действия с ушити театрални костюми, осветление с цветни фенерчета и музика от грамофон, а после и от касетофон...

Пък това за сватбата не ми го напомняй! Не си падам по публичността и направо ми беше кошмар как ще се вторачат всички в мен и ще бъда център на внимание... сън не ме хващаше. Та изобщо не съм я очаквала с нетърпение, а само с притеснение. Добре, че взехме и кучето, та да ни дава кураж...



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.