Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: kras4o_k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.11.17 22:20



"... че само в Софийския е рисковано."

Крас4о, успокой се, вече никъде не е рисковано! Дори в Софийския правят и есенни сесии, само и само да си осигурят достатъчно кандидати... Разбира се, зависи и от специалността, но истината е, че дори да влезе в недотам желан факултет, винаги вътре може да го смени. А има и други университети, стига на човек да му се учи.
Наистина не си струва човек да се притеснява за такива неща. Само здравето е от значение, колкото и банално да звучи. Другото се нарежда, а и предварително човек не знае кое зло е за добро. Така че остави нещата да следват естествения си ход и не пречи на Божествения план!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано29.11.17 23:39



Много добре го каза, Джули!
Спокойна нощ, другарчета!





Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: iliana.k]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано30.11.17 08:24



Добро утро в последния ноемврийски ден! Днес било и Андреев ден, честито на всички, които имат поводи за празнуване!
Джулче, благодаря за хубавите думи и мисли! Така е, знам, че не бива да се притеснявам, но нещо ме обзе паника, Ники е страхотно момче, но като всеки тинейджър е самоуверен и смята, че ще го приемат в Софийския, а те са само 4 специалности в Математическия факултет-Информатика, Компютърни науки, Софтуерно инженерство и Информационни системи. Говорим си през ден колко важо е да се труди всеки ден, без значение дали е делник или празник. Понякога се отпуска, понякога се стяга, а времето си минава и остават 4 месеца до предварителните изпити..Знам, че аз съм си такава една припряна и все планирам, може би не трябва да го пресирам така , да не се получи обратен ефект???
Мамитка, на мен ми дадоха 80%, а преди това бях на 60%. Сега като си помисля, че февруари съм пак на ТЕЛК, чак не ми се занимава.
Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Редактирано от kras4o_k на 30.11.17 08:28.



Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: kras4o_k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.11.17 10:01



Добро утро и от мен.На именниците здрави живот. Днес се яде царевица,варена,пекана за здраве. И аз си купих от магазина.

Доста е студеничко днес...хайде приятна работа на всички.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.12.17 09:25



Добро утро милички. Днес съм решила да вадя елхата и да я накичь,така ще отбележа първия ден от последния месец на тази година.

Започвам да си създавам настроение.....Хайде лек ви ден,тук слънцето грее а в Париж вчера е валяло сняг и то доста - направо зимна приказка. А в Лондон тъкмо почнало да вали и внуците ми се приготвили да излезнат на двора и снежинките спрялиии....то така вали там,свидетелка съм била.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.12.17 09:59



Тук в софийското поле заваля дъжд през нощта, продължава и сега. Няма и спомен от снежната покривка, вчера беше 10 см. Днес съм в подготовки, утре съм на семинар. Успешен петък!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: flora bg]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано02.12.17 23:16



Пак е декември и наближават празници... Днес украсих елхата, но вече вкъщи няма малки деца, които да й се радват както у Буба :) E, вярно моите мъже ми помогнаха - сглобиха елхата, смъкнаха кутиите с украса, но неволно си спомних като бяха малки децата колко повече настроение имаше. Днес това с украсата го усетих повече като задължение..., даже си помислих, че остарявам



Красчо, не се тревожи за сина ти. Много често сега младежите почват една специалност и след време откриват, че не им било това призванието и сменят не само специалност, но и университети. Моят племенник почна в СУ една от тези специалности, които ти посочваш и след първата година прекъсна и записа в Техническия нещо подобно, като обвини сестра ми, че тя го е накарала да запише в СУ. Просто реши, че не иска в СУ

Фло, радвам се че колетът се е намерил и пътува. Ще пристигне точно за празниците.

Бях в Париж миналата седмица, имах среща с лекарката ми. Две години не бях ходила, защото тя смени болницата и прекъснах връзка с нея. Но тази година тя оперира двама българи със същата диагноза като мен и реших да отида да ме види и мен. Всичко е наред, слава на Бога. Тя е от хората, които трудно показват емоции, но в случая се зарадва



Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: viara6767]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано04.12.17 04:52



Красчо казвала съм ти за племеника ,който въобще не съм го виждала да учи и влезе от раз.Да математиката му вървеше ,преди това беше в Софиска математическа ,но само и единствено това.
Нещата са се променили от наше време



Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.12.17 09:54



Добро утро момичета. Днес при нас е слънчево и подобаващо студенко.Чакам да се стопли още малко и отивам да измета последните листа на двора.Край на метенето всеки ден - омръзна ми. Пожелавам ви приятна почивка през двато дни и събирайте настроение за празниците, че не остана време.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА № 105нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.12.17 12:19



Привет, какви листа Флорче, събудихме се със 5 см. сняг. Чак се изненадах. Сега грейна Слънчо и започна да се топи.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.