Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Лекуват онкоболни с лекарства с изтекъл срок  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано26.05.17 11:04



Статия от Ани Бонева



Редактирано от Tia maria на 26.05.17 11:11.



Тема Re: Лекуват онкоболни с лекарства с изтекъл срокнови [re: Tia maria]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано26.05.17 13:12



Поредно престъпление в здравната ни система! Думи нямам!
Разсъждавам си на глас тук - защо косата започна да ми пада чак след 3-тата химия?? Дори лекарят се чудеше и ми каза, че не било добре.
Подминах го тогава и вярвах, че химията действа и съм О.К
Все пак вярата е важна



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Лекуват онкоболни с лекарства с изтекъл срокнови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано26.05.17 17:44



Краси . .какво да кажа освен че трябва да се предприеме нещо.Четох твой коментар на друго място ...и на други пациенти.Европейски съд за тези !Според мен ( знаеш аз орез Сбало и през химко не съм минавала ) трябва да се организирате - оцелелите и роднините на вече заминалите и да потърсите отговорност.Ани Бонева е с онкологично
заболяване и се бори почти сама ,доколкото вицдам във Фейса ....Аз бих се свързала с нея.



Тема Re: Лекуват онкоболни с лекарства с изтекъл срокнови [re: Tia maria]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано27.05.17 09:03



Така е, Тиа. Може ли МЗ да не знае, може ли НЗОК да не знае, може ли лекарите да не виждат срока на годност? Та нали те одитират както казах документите, одобряват търговете и плащат? Това е пълен абсурд и както писах ВСИЧКИ са за Европейски съд!
При нас в Пловдив в Онкото всеки път имаха проверки от тях като ходех на вливки!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.