Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:Приятен ден...нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.02.17 09:51



ДОБРО УТРО МИЛИЧКИ. ДНЕС Е СИРНИ ЗАГОВЕЗНИ И ТЕЗИ,КОИТО ПОСТЯТ ИМ Е ЗА ПОСЛЕДНО ДА СИ ХАПНАТ МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ. ОТ УТРЕ САМО НА ЗЕЛЕНЧУК И ПЛОД.НО СПОРЕД МЕН ТЕЗИ ПОСТИ СА САМО ЗА НАПЪЛНО ЗДРАВИ ХОРА И БОГ ПРОЩАВА НА ТЕЗИ,КОИТО СА В ДЕЛИКАТНО ЗДРАВОСЛОВНО СЪСТОЯНИЕ. ЗА ТОВА ДНЕС Е ПО-ВАЖНО ДА СИ ПРОСТИМ ЕДНИ НА ДРУГИ - ЗАЩОТО Е ДЕНЯТ НА ПРОШКАТА.ВАЖНОТО Е ДА НЕ МРАЗИМ,ДА СЕ ОБИЧАМЕ И ДА СИ ПОМАГАМЕ. А МИСЛЯ, ЧЕ В ТОЗИ КЛУБ ВСИЧКИ СЕ ОБИЧАМЕ И СИ ПОМАГАМЕ. ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re:Приятен ден...нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.03.17 12:29



Момичета къде се загубихте??? Да ви е честита баба ви Марта.Бъдете румени и засмени,весели и щастливи. Май ви е хванала пролетната уморааа



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re:Приятен ден...нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано01.03.17 20:03





Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re:Приятен ден...нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.03.17 21:56



Честита Баба Марта и от мен, мили мои! Здраве, здраве и пак здраве!

А аз съм изморена. Понапрегнах се покрай изследвания и предстоящото лечение и не спя добре. В работата е весело, както винаги и т.н.

Но! Предстоят почивти дни и ще заложа на планинското слънце, сняг и движение! Надявам се да задобрея още със ските, а и племенниците ще са около мен, така че ще коригирам малко напрежението :)

Цунки!



Тема Re:Приятен ден...нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.03.17 13:03



ДНЕС Е ЕДИН ПХРЕКРАСЕН ДЕН И ВИ ЖЕЛАЯ ДА ГО ПРЕКАРАТЕ ВЕСЕЛО И СПОКОЙНО. ЧЕСТИТ ПХРАЗНИК НА ВСИЧКИ И ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ ТОЗИ ДЕН.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re:Приятен ден...нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.03.17 10:13



Здравей Кали, освен мен и теб друг не влиза вече в клуба - затова се обръщам така към теб. Как сте? тези урагани,торнада,пожари и т.п. пиши наистина какво е положението при вас. Засега в България е спокойно но като чета какво става из света и из Европата....БОЖЕ ОПАЗИ НИ. В нашия квартал се върнаха две семейства от Америка и казват,че много от емигрантите се готвят да се махат от САЩ. Толкова ли е лошо положението?

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re:Приятен ден...нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано07.03.17 12:57



Ааа, Флорче, не така...И аз влизам в клуба...Сега бях на контроли, половината изследвания са добри, за другите ще видим на 17.03. Желая на всички прекрасен ден!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re:Приятен ден...нови [re: mammita63]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано07.03.17 18:02



Аааааааааа, не сте само вие тук!Браво мамитке,само така!И другите ще са добре,сигурна съм!





Тема Re:Приятен ден...нови [re: iliana.k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.03.17 21:00



ХА,ХА,ХА КАТО ВИ ОЩИПАХ ПО ДУПЕТАТА И ВЕДНАГА РЕАГИРАХТЕ А???



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re:Приятен ден...нови [re: flora bg]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано08.03.17 04:59



Ами Флорче, какво да ти кажа, не е лесно. Аз чета пък за България, навсякъде има и хубаво и лошо. Ние се опитваме да живеем някак си в лошото, като си намерихме ниша за "оцеляване".

Сега навсякъде е лошо, има непоносимост за всичко и всеки е срещу всеки, говорят за обединение, за съпричастност, но на практика такова нещо не съществува. Много е объркан света, за да може да се сложи минимум ред, и явните грешки на политици които допускат чрез лобиране да се обличат в закони най-лошите и пошли неща от реалността за съжаление е факт. Хора които допускат тяхните интереси да са над всичко, пък макар и да съсипват природата, съдбите на хората, мечтите и желанието за един по-добър живот са продажници и ги има навсякъде по всички държави. Оправия няма. Прекалено късно е, пропуснато е времето някак си, и прекалената свобода и свободия дадоха път на корупцията, алчността, краденето, безобразията които са навсякъде, нямам идея това затъване как може да се избави човечеството. Хората имат прекалено много болести и много усложнения от всичко , за да могат да мислят и да ръководят бизнеси, че и държави. При нас тепърва почват сътресенията и реформите - тежки, жестоки, драми колкото искаш. ПРедишните правителства ги допуснаха, сегашните ще изправят завареното положение и така. Много лошо, според мен ще има криза, дано не е толкова смазваща, но с тези реформи ще има и "ехо".

Взехме това решение, да се храним здравословно най-вече заради болестите - много пари се дават за лекарства и изследвания, това направо съсипва хората до изнемогване, продават и домовете си, абе не е за писане, за да се лекуват. Понеже се нагледахме на драми, на трагедии, започнахме да гледаме на живота като на сделка - по добре да дадем пари за детоксикация и възстановяване на здравето, отколкото същите пари да ги даваме по болници, операции, лечения и лекарства да живеем във вечен страх, напрежение, така ще съсипем и психиката си. Познавам хора които се върнаха в България поради здравословни причини. Ако си тук затъваш до уши и неможеш да продължиш повече и какво да се прави - ами връщаш се от там от където си тръгнал. Много хора не се интегрират в държавата, имат носталгия, което е също причина за връщане, знам ли или имат по-добри условия за живот в България - къща, дом, градина, приятели, роднини и така променят живота си с назад. ВСички сме различни. За сега не планираме връщане, освен ако нещо извънредно не се наложи.

Сега се връщат хора които по някаква причина нямат документи, или имат някакви нарушения и по новите закони за имиграцията знаят, че няма да се класират и ще ги изгонят чрез депортация. Познавам хора които имат временни документи, но с промените може да не стигнат до постоянни и взимат някакви свои решения. Какви ли не причини има, но не очаквай някой да ти каже истината, това са лични работи.



Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana1777O4 на 08.03.17 05:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.