Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка №104нови [re: Tia maria]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано17.01.17 15:17



ооо, абсолютно си права Тия, този площад е инфарктната зона и зиме и лято


а в снежните дни най-много ме е страх от пешеходните зебри на пътя - използваха за направата им една боя- ужас..., на която всичките пешеходци се подхлъзват като на пързалка... и става една игръъъ - дали ще успееш или не да попаднеш под колелетата на колите, ето още една идея за комп.игра



Тема Re: Раздумка №104нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано17.01.17 17:16



Котки слагат някои...А бе кой ще се смее ,за всички е опасно.



Тема Хлъзгавите плочкинови [re: Tia maria]  
Автор Phillip (Уеренс)
Публикувано17.01.17 19:07



В нашия квартал вдигнаха нова скъпарска кооперация, връх на новобогаташкия кич. Това, как да е, просто не я гледам. Туриха си и собствени плочки на тротоара. Естествено с любимия на новобогаташите "топъл цвят", нещо средно между патешки дрисък и пушена сьомга. Това, как да е, просто не ги гледам.
Обаче са от някакъв феноменален материал, който при мокро време или заледяване плочките стават страшно хлъзгави и ни сол, ни пясък, ни луга, ни някое от модерните противохлъзгави препарати помага, колкото и усърдно портиерът да ръси от тях. (б.а. те си имат портиер)
И аз слизам на уличното платно да се конкурирам с колите, докато заобиколя тази отсечка, защото другият тротоар е плътно запълнен с паркирани коли.



~~~
С този късмет, тъкмо ще пуснат масова Тесла в движение и у нас ще бликне нефт.
Munyta


Тема Re: Раздумка №104нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.01.17 22:45



Тиа, пак успя да ме разсмееш, макар да не е смешно, че си паднала!

И аз паднах вчера. Докато говоря по телефона и всички ръце са ми заети. Обаче много професионално паднах и после пак така станах. Като брейкаджийка



Междувременно имам притеснения с една болка в дясно подребрие. Личната ми изкара акъла, че е силно увеличен черния дроб. На ехото не се вижда никакъв проблем. Чернодробните ми са в норма. Само дето още не се знае болката от къде идва. Предположението е, че е междуребрена невралгия. Но по-вероятно съм разтегнала нещо във фитнеса. Та днес пропуснах.

И без друго щях да ходя на ПЕТ скоро. Тъй като не правя химия при маркер 200, то трябва да се проследява за образ. Все пак да последните 2 месеца не мръдна маркерът, при положение, че преди това се движеше със средно 30 ед. в месец - всичко е до психика!

Цунки!

Редактирано от Ekna на 17.01.17 22:51.



Тема Ненападали се!нови [re: Ekna]  
Автор Phillip (Уеренс)
Публикувано17.01.17 23:35



Моето последно падане беше преди повече от 30 години! Имам предвид истинско, пълноценно падане, с изразена летежна фаза, високо размахани крака и комично изблещени очи. А не просто да тупнеш от табуретката на мекия килим, докато подреждаш горния рафт на библиотеката и някое от домашните животни те разсейва като ти дудне, че трябва да направиш нещо по-важно, а в същото време изпускаш любимия си сериал.



Значи, точно такава гадна зима беше и аз тичах да хвана твърде редкия рейс 72 на последната му спирка на Плиска. Тогава гоненето на градски транспорт беше смислено, тъй като не се знаеше кога ще е следващата кола, може и никога.
Подхлъзнах се и така се пльоснах по гръб в разкашкания мръсен сняг. Натъртих се и после ми излезе огромна синина, отделно подгизнал и омърлян до ушите. На всичкото отгоре наоколо се разнесоха откровени смехове, защото явно съм бил много забавна гледка в процеса на падане. Повече не съм гонил така рейсове.

~~~
С този късмет, тъкмо ще пуснат масова Тесла в движение и у нас ще бликне нефт.
Munyta


Тема Re: Ненападали се!нови [re: Phillip]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано18.01.17 07:34



Сега ни е смешно ,Филипе ,но тогава...
Аз имам и малко смях от коридорите на ТЕЛК.В Плевен той е в бивш стол,малка сграда с тесни коридорчета.Та едно момче бута количката с баба си ,за да преминат по едно такова коридорче и да отидат в по - голямо помещение ,където слънцето се прокрадва през няколко прозореца.
-Сеги накъдя ? - интересува се бабата
- Към светлината ! То...всички сме за натам.

Редактирано от Tia maria на 18.01.17 07:36.



Тема Re: Ненападали се!нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано18.01.17 07:58



Катенце ,дано да е по - малкото зло ! Всички тук те мислим и се молим ....
Помоли се и ти ,но искането ти трябва да е опосредствено...чрез мисъл за другите. Примерно
Дай ми здраве ,за да се погрижа за родителите си ,да помогна на съпруга си ,да зададвам жените от старческия дом с подарък ( нали ходеше там).Не е необходимо да е велико дело ,може да е малка стъпчицаб,но винаги да е с мисъл за другите ! Това е важно ,тъй като Азът отстъпва ,измества се ....в по - благоприятна, по - достойна област.Оф разбирам го ,но не го обяснявам добре.



Тема Re: Ненападали се!нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано18.01.17 09:51



ДОБРО УТРО МИЛИЧКИ! ЕЙ НЕ СЕ НАВАЛЯ ТОЗИ СНЯГ.СЕГА ПАК ВАЛИ ПРИН И ТО НА ПАРЦАЛИ.НО ВРЕМЕТО Е МЕКО И ОТДОЛУ СНЕГА СЕ ТОПИ И ПРЕЗ НОЩТА НЕ МИ СЕ МИСЛИ КАКВА ПЪРЗАЛКА ЩЕ Е. А ЗА ПАДАНИЯТА И АЗ ПРЕДИ ГОДИНИ ИМАХ ЕДНО ПО ТАКОВА ВРЕМЕ.ИЗЛИЗАМ ОТ ПОЛИКЛИНИКАТА И НА СТЪРБИТЕ ВЪНШНИ КАТО СЕ ПОДХЛЪЗНАХ...ДЕСЕТТЕ СТЪПАЛА ДО ЗЕМЯТА ГИ ВЗЕХ НА ГРЪБ ПЪРЗАЛКА.ПОСЛЕ МЕСЕЦИ ХОДИХ КАТО НАСРАНА Ц ЗАЩОТО ОПАШКАТА МИ СИЛНО СЕ НАТЪРТИ И НЕ МОЖЕХ И ДА СИ СЕДНА НА ЗАДНИКА.

ОТТОГАВА ДЕЦАТА МИ НЕ МИ ДАВАТ ДА ИЗЛИЗАМ ОТ КЪЩИ В ТАКОВА ВРЕМЕ. НО ВИЕ ,КОИТО СТЕ НА РАБОТА ВНИМАВАЙТЕ,КУПЕТЕ СИ ТЕЗИ "КОТКИ" СЛАГАЙТЕ ГИ НА ОБУВКИТЕ И СЕ ПАЗЕТЕ. СУТРИНТА КОМШИЙКАТА ИЗЛЕЗНА ОТ ДВОРА С КОЛАТА СИ ДВА ЧАСА ПРЕДИ РАБОТНОТО СИ ВРЕМЕ.ЗАЩОТО ПКАРА С 40 КМ. В РЧАС И СЕ ДВИЖИ КАТО КОСТЕНУРКА.ТАКИВА ЗИМИ БЯХА ЕЖЕГОДИЕ В МОЕТО ДЕТСТВО.НО СЕГА ОТВИКНАХМЕ И НИ Е ТЕРСЕНЕ. А ДЕЦАТА С ШЕЙНИТЕ ПРЕЗ ВАКАНЦИЯТА - КЕФ- ПЪРЗАЛЯХА СЕ НА ХЪЛМА РАДОСТ ГОЛЯМА.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Ненападали се!нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано18.01.17 11:23



Флорче ,на падане като твоето днес ср казва ,,да се хлъзнеш по клинична пътека "





Тема Re: Ненападали се!нови [re: Tia maria]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано23.01.17 14:31



Хайде добър ден в новата седмица! Затрупани в сняг, мъгла, скреж и студ, почнах вече да забравям какво е да ги няма всичките тези зимни усещания. Така ден след ден един и същи черно-бял пейзаж

Затова януари е месец на празниците, да си отпусне човек душичката, да не мисли какво е навън, а да се повесели вътре на топличко с приятели.Помня баба ми как разправяше, че като падне снега така си остава до пролетта без да се стопи, вали нов сняг отгоре и затрупва стария. И тогава, казваше тя, идваше времето на седенките, вяка вечер в различна къща се ходеше. Домакинята се подготвя - баница, пуканки, вино, каквото има. Отиват първо жените и момичетата, после идват мъжете. Пеят се песни, закачки, смях. Та така е било на времето през зимата, никой не е смятал снега за бедствие, а за благословение - дебел сняг - дебел комат.
През януари има много именни дни, включително моя и на сина ми,всепразници,аосвен това аз съм и рожденичка. Та попразнувахме преди два дена както си му е реда, е не както са били седенките, ама съвременна седянка стана




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.