Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте...нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.05.17 11:08



Тук съм Флорче, но аз между пералнята и яденето, работя. Хвърлям по едно оче. Лека седмица от мен, добре, че престана да вали.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 29.05.17 11:08.



Тема Re: Здравейте...нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано29.05.17 21:16



Прекрасна седмица и от мен! Цял ден на работа, вечер докато се ослушам и станало време за спане...Но не ви забравям и чакам с нетърпение да се видим!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Здравейте...нови [re: mammita63]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано30.05.17 09:44



Добро и слънчево утро,приятели!





Тема Re: Здравейте...нови [re: iliana.k]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано30.05.17 19:59



Привет - мривет !Съдомиялната ни се развали ,водих Антония на зъболекар Още не сме изоробвали Китайката.Седи си в опаковката.


И сред това море от битивизми - нещо прекрасно .Поредицата на Франсис Мейс за Тоскана - ,,Красивата Тоскана " ,,Всеки ден в Тоскана " каквото намерите ,сваляйте,четете - релакс и настроение!



Тема Re: Здравейте...нови [re: Tia maria]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано16.06.17 13:18



Поздрави и от мен!


Вчера минах първи контроли в Сити клиник. Всичко е О.К. Маркер и ехографи.
Но доктора, който ми е определен като лекуващ и взех час за него повече от месец по-рано, го нямаше. /Д-р Желязко Арабаджиев/ На рецепция не ми казаха като се регистрирах, насочиха ме към заместваща лекарка, млада, бързаща и незапозната с досието ми. Зададох й въпроси включително и защо не са ми пуснали маркера HER 2, на които не ми отговори и останах леко разочарована от срещата. Но пък важни са резултатите
Аз също няма да мога да дойда утре на срещата, но ще се видим задължително на октомврийската.
Прегръдки за всички.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Редактирано от kras4o_k на 16.06.17 13:19.



Тема Re: Здравейте...нови [re: kras4o_k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.06.17 18:59



Доколкото разбирам, тази година от Пловдив няма да дойде никой.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Здравейте...нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано19.06.17 11:17



Джул понякога така се случва мила. ВАЖНОТО Е, ЧЕ СРЕЩАТА Е МИНАЛА ДОБРЕ. С много смях и настроение. На есен октомври месец пак в Пловдив на същото място.Ти ще кажеш кога според твоите задължения. Аз не можах да дойда заради внука, който пострада доста сериозно във фитнес зала. Главата му е шита на пет места, с патерици ходеше доста време - не можех да го оставя. Уреда паднал върху него - малкия дявол. Другите пък бяха по химко и прегледи - важното е че сме живи и пак ще се видим.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Здравейте...нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.06.17 11:38



Леле,след мен никой не е писал толкова време....

май всички са във ваканция и са по морета и планини а?НЕКА ТОВА ДА Е НО СЕ СЕЩАЙТЕ И ЗА НАШИЯ КЛУБ ДЕЕЕЕЕ Сега аз да си докладвам за моето дередже пък който иска да чете. И така внука вече е без патерици,махнаха му конците от главата и даже косъмчета почнаха да излизат. понаболява го понякога глезена,крака но дано мине с времето. ОЩЕ ЕДИН МЕСЕЦ И МОИТЕ " ЧУЖДЕНЦИ" ще пристигнат и в къщи ще бъдем голяма галимация.Четири малки деца ,като на дъщерята говорят цигански български - ще пада голям смях. ПОСЛЕ ще ходим за седмица на морето и искат и баба Флори да мъкнат с тях. Хич не съм за море ама какво да се прави ще ида за да помагам. Големи горещини сутрин и вечер поливам градината и зеленчука и вечер се къпя със слънчева вода в двора. Това е за мен. Пак ще пиша.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Здравейте...нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано25.06.17 15:43



Флорче, всеки със задълженията си...Аз тази седмица бях в отпуск, но снахата с внуците ми бяха на гости и с тях не се скучае...От утре съм на работа и не зная как ще изкарам в тази жега...Понякога влизам в клуба да ви поздравя за празниците. Кой когато може...

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Здравейте...нови [re: mammita63]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано25.06.17 19:17



Мили хора, не се оплаквайте от времето и жегите, при нас е "само" 53 градуса на сянка, бием рекордите на затоплянето, на пожарите и припадането, защото и по тези жеги има хора които са планинари без ум, после - топлинни удари, слънчеви удари, сърдечни удари, ухапани от змии... винаги съм се питала що за хора са тези които се правят на безсмъртни от глупост. Непрекъснато предупреждават по всички канали на ТВ, радиата, приканват хората да бъдат разумни, да не извеждат и кучетата, ама .... такива работи...

Живота е рисуване без гума за триене.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.