Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Благодарянови [re: Buba67]  
Автор batnacko (новак)
Публикувано04.07.17 16:23



Благодаря,ви момичета,че се отзовахте.
Поне няма да му треперя дълго на резултата.Проблема ми е,че няма да разбера нищо за болките в гърба ,но ако почне много да ме боли ще изрева.
За сега съм като барометър на времето.


Тоя ПЕТ ми вземаше здравето, да чакам да мина и резултатите после.Явно три такива за една година ми стигат.Утре отивам на изследвания,защото не съм ходила от октомври и ми се накараха в диспансера.Не ,че не съм правила ама не при тях .



Тема Re: Благодарянови [re: batnacko]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано04.07.17 23:39



Резултатът от скенера излиза на следващия ден, поне при мен е било така вече 8 години. Така че, по-добре да имаш нагласата, че няма да е същия ден, пък ако стане - още по добре

Всичко ще е наред!



Тема Мразя скенеринови [re: viara6767]  
Автор batnacko (новак)
Публикувано07.07.17 16:49



Ей ме тук след поредния скенер.Мразя да ходя на скенер.Един месец преди скенера вече съм болна и съм си поставила сто диагнози.Обаче се получава ,де го чукаш ,де се пука.


Добрата новина е ,че според скенера няма мети.Според онколога ми няма нищо лошо.Обаче оперираната ми щитовидна железа пак е с образование от близо 4 см .Отново консултации ,а преди един месец бях при хирурга и уж всичко беше добре.На всичкото отгоре ми откриха и миоматозна структура на матката като най-голямото туморче е 1,5 см.Е там да не дава господ и саркомче може да е скрито, мускулна тъкан е.Сега консултация с АГ и най-вероятно и онко АГ специалист ще посетя.Нали казах,че мразя да ходя на скенер.
Повече ме плашат тия хора отколкото да ме успокоят.Най-добре е може би да повярва най-после ,че лекаря ми знае повече от мен и щом той е спокоен и аз май трябва да се кротна ,че в противен случай ще изхвърля голяма част от тялото си за отпадъци.Е докладвах.Лека почивка на работещите.По леко в жегите и само хубави емоции.



Тема Re: Мразя скенеринови [re: batnacko]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.07.17 17:13



Важното е, че онколога е спокоен. Щитовидната жлеза си я знаеш, а колкото до миомните възли, не че те успокоявам, но се следят, нищо повече. А и недей да си мислиш, че като имаш онкологично заболяване, не може да имаш други проблеми по тялото. Личен опит! Седем години след онкологичната операция, правих хистеректомия, точно по повод миоми и кисти, които бях пропуснала, защото реших, че щом ракът ме е пипнал, нищо повече не може да ме пипне.
Е, нормални хора сме, нормално е да имаме и други болести.


Споко, прегръдка и ни дръж в течение!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Мразя скенеринови [re: Buba67]  
Автор batnacko (новак)
Публикувано12.07.17 15:51



А сега де.Ендокринолога каза,че имам един сантиметър ляв дял на щитовидна и там няма никакви възли.Какво видяха тия на скенера не знам.След осми август ще си награбя всичките скенери дето ги имам и ще ходя на консултация при доц.Балев.Дано и той да каже ,че всичко е чисто та да се кротна.



Тема Re: Мразя скенеринови [re: batnacko]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.07.17 16:02



Да, не е лошо да погледне скенера лекар, който знае какво и как да гледа.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Здравейте....нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.07.17 21:45



Ей жегата така ни е подгонила, че на никой не му се пише тук нито да се оплаче,нито да се похвали,нито да покклюкарства....скукааааа

хайде лека ви вечер аз излизам на хладничко на двора да броя светулките и после си лягам с ветрилто в ръка.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Здравейте....нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.07.17 11:09



Не знам какво общо има жегата с влизането в Клуба - тук не е нито по-горещо, нито по-хладно.
Вероятно хората са повече в движение и рядко се заседяват пред компютъра. Дано да е така.
Ще видим като свърши лятото.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Здравейте....нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано25.07.17 12:43



Привет и от мен! Седя си в къщи и вече не ме свърта...Излизам от време на време пред блока, но ми е трудно качването по стъпалата...Още 20 дни ще се мъча. Като че ли е по-добре на работа, въпреки ядовете. Прекрасен ден ви желая!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Здравейте....нови [re: mammita63]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано25.07.17 15:02



Мамитка, вземай мънистата и започвай да твориш, дала съм поръчка и сега е момента да я изпълниш, ама май те помръзва

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.