Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови  
Автор misticna-toni ()
Публикувано30.11.08 17:31



СПОДЕЛЕНО С БОЛКА(или всичко което ме задушава)
Мили хора,това е малко тежичка тема,затова който не иска да се разстройва,да спре до тук-ДА НЕ ЧЕТЕ!!!
Всеки може да пише тук ВСИЧКО,което го тревожи и да излива на воля душата си! ТУК НЕ СЪОБЩАВАЙТЕ ЗА СМЪРТ И НЕ ИЗКАЗВАЙТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ-ЗА ТОВА Е ИЗПОВЕДАЛНЯТА!!!ТУК МОЖЕ ДА ПИШЕТЕ ЗА ВАШИТЕ СТРАХОВЕ,ЗА БЛИЗКИТЕ ВИ И ЗА ПРЕТИСНЕНИЕТО ВИ,ЗА СЕБЕ СИ ....ЗА ВСИЧКО КОЕТО ВИ ТЕЖИ....СПОДЕЛЕТЕ....



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: misticna-toni]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.08 19:04



Здравейте,много тежко е когато трябва да взимаш решение за здравето и живота на близък човек.Ежичасно обмисляш ПРАВИЛНО ЛИ ВЗЕХ ТОВА РЕШЕНИЕ,А АКО ИМА НЕЩО КОЕТО АЗ НЕ СЪМ НАПРАВИЛ?Правиш всичко което лекарите ти казват,но ...............къде е нормалното ,те не ти дават пълна информация и ти трябва да съпоставяш и да се МОЛИШ,ЧЕ ВЗИМАШ ПРАВИЛНОТО РЕШЕНИЕ!!! А ЕДНА УСМИВКА РЕШАВА ТОЛКОВА НЕЩА!!!!!!!
АЗ ВЯРВАМ!!!!!!!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: вяpa]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано30.11.08 19:32



Боли ме страшно много!Виждам как мама гасне, в адски мъки и агония...и нищо неможе да се направи...





Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: azi]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано30.11.08 21:44



Вяра,каквото и решение да вземем винаги ще си задаваме въпроса дали е правилно или дали сме направили вси4ко по силите си!Истината оба4е е проста-каквото е писано ще стане и каквото и да правим пътят е на4ертан и ние просто трябва да го извървим-съдя по нас.Ние каквото и да правехме все имаше нещо което да е спънка и да води към лошо....

Знаеш ли,4е един ден както си лежах и си задавах куп въпроси как да помогна на мама,4УХ ГЛАС,КОЙТО МИ КАЗА(колкото и да не вярвате,не беше сън),,И ДА Я ОПЕРИРАТ ПАК ЩЕ УМРЕ"Тогава още незнаехме,4е е рак ,но аз разбрах,4е лошото предстои.......но това е нещо много интересно,което може би някой ден скоро ще отворя нова тема.....и ще разкажа за тези неща,които са необесними все още за нас....но ИМА НЕЩО....Не се обинявай за нищо ,а прави това което сърцето ти подсказва!



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: azi]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.12.08 08:56



БОЛКА,САМОТА,И СТРАХ ......... .НИЩО НЕ Е СЪЩОТО БЕЗ ВАС,РАЛИ,И ЯНУШ!ЗАЩО МЕ ИЗОСТАВИХТЕ?АЗ,ТЯ,И ТИ ЗАВИНАГИ РАЗДЕЛЕНИ

.
ПРОСТЕТЕ МИ,ЧЕ НЕМОЖАХ ДА ВИ ЗАДЪРЖА....... .ТОЛКОВА СЪМ САМА........ИСКАМ ВИ ОТНОВО ТУК ДО МЕН
НАВЪН Е ТИХО...... КАКТО В МОЯТА ДУША,НАВЪН Е МРАЧНО,КАКТО В МОЕТО СЪРЦЕ-ТО СЪРЦЕТО МИ Е РАЗБИТО ОТ БОЛКА,И СТЕНЕ ЖАЛНО,САМА БЕЗ СИЛИ,ВИКАМ НЯКОЙ ДА ПОМОГНЕ,НЯКОЙ ДА СЪБЕРЕ РАЗБИТОТО МИ СЪРЦЕ.ПРЕЗ СЪЛЗИ И БОЛКА КРЕЩЯ,КАК ВЕЧЕ НЯМАМ МЕЧТИ И КОПНЕЖИ.......
МРАК Е ОБВЗЕЛО МОЕТО СЪРЦЕ И ДУША,СЪЛЗИ,И ГОРЧИВИ САМОТНИ НОЩИ.ТОВА Е МОЯТ СВЯТ СЕГА!
ОТ МЪКА ОПИЯНЕНА ПРЕЗ СЪЛЗИ КРЕЩЯ...... .КАК ЖАДУВАМ ДА ВИ ДОКОСНА,И ПРЕГЪРНА.НО САМО СПОМЕНИТЕ МИ ИЗГАРЯТ ТУЙ СЪРЦЕ РАЗБИТО,СПОМЕНИ ЗА ЕДНО ЩАСТЛИВО ВРЕМЕ..............

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: misticna-toni]  
Автор jullly (непознат )
Публикувано01.12.08 14:10



Знаеш ли Тони, мисля че откачам. В събота сънувах как майка ми не е умряла, а аз съм казала така на всички, заблудила съм ги, направо съм ги излъгала и сега като има кажа, че не е вярно, те ужасно ще ми се разсърдят, че съм ги разстройла без причина.
Една приятелка на майка ми, която силно и искрено вярва в живота след смъртта, твърди, че ако съм спокойна и сеумея да подтисна чувствата си ще мога да се свържа с нея.
Оф, незнам, в какво ли не е склонен да вярва човек за да се самоуспокой.



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: Юлия 48]  
Автормarи (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 16:27



Чета и ми е мъчно,как страдате и мен ме боли, не знам какво да кажа....ужасна е тази болест!!!

Моя позната преди месец я оперираха махнаха гърдата -4 стадий с разсейки в гръб.стълб и ребра. Сега прави лъчетерапия за гръбнака,а после следва химиотерапия. Още не е приела болестта,отрича, че се случва на нея. Нищо не й е ясно с терапии, с лекарства. Не иска и да чете в клуба,не е готова. Аз не знам как да й помогна,не знам какво да чета,за гърдата изчетох доста неща,но какво да й препоръчам да пие,знам ли....всичко е до късмет до някъде.Дано късмета да е с нея! Млада жена е.Преди година беше на свиждане при мен в болницата,а сега тя пострада. Болеше я гърба и мислеше,че е дископатия,а то......



Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКАнови [re: jullly]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано01.12.08 19:55



Джули, май излиза че е нормално да сънуваш наскоро починал да ти казва че всъщност е жив.Аз също го сънувах мама като почина.Съня ми беше толкова реален. В БГмама има цяла тема за това и общо взето обяснението е че душата се отделя от тялото и всъщност мъртвия е пак при близките си и не разбира защо всички плачат като той всъщност е добре.
Честно казано аз вярвам в това обяснение или поне се надяавам найстина да е така, много се надявам да е така и там наистина да са по добре
ето тук е темата





Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКА [re: мarи]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано01.12.08 23:47



Всяка вечер сънувам майка си и баща си,толкова истински и реално...Идват прегръщат ме ,дават ми съвети и ме успокояват...А аз немога повече,така ме БОЛИ,БОЛИ,че имам чувството ,че ще се разболея вече и дори незнам как да живея занапред..НА 2.12.2008 се навършва 1 година от смърта на ТАТЕ!Незнам много ми е мъчно и ми липсват,немога да издържам вече.НЕИСКАМ ДА Е ТАКА-НЕИСКАМ ДА СА МЪРТВИ!НЯМАМ СИ НИКОЙ-СИРАЧЕ СЪМ ,А СЪМ САМО НА 34.Толкова съм самотна,чувствам се като дете което е изоставено...и загубено в тоя свят.Няма вече с кой да си говоря,да се смея...родителите ми бяха супер!Толкова готини,забавни и така ни обичаха...АХ КАК ИСКАМ ДА ГИ ПРЕГЪРНА И ЦЕЛУНА...Нямаше ден в който да не отида при тях,макар,че съм омъжена от 7 години и живея другаде...А СЕГА КЪДЕ ДА ОТИДА..ПРИ КОЙ...САМО ДРЕХИТЕ ИМ НАМИРАМ И ЧАНТАТА НА МАМА ОСТАВЕНА ДО ВРАТАТА,СЯКАШ ВСЕКИ МОМЕНТ ЩЕ ДОЙДЕ ДА СИ Я ВЗЕМЕ...ХОРА ТОВА НЕ Е ЧОВЕШКО...ТОЛКОВА БОЛИ...





Тема Re: СПОДЕЛЕНО С БОЛКА [re: kattt_1]  
Автор jullly (непознат )
Публикувано02.12.08 16:00



Благодаря Kattt!
Колебаех се дали да пиша, доста безмислено ми се струваше, но съм грешала.
Сънищата са странно нещо, което малко разбирам. Без съмнение, обаче, имат смисъл.
Постепено си връщам вярата, че има живот след смъртта. Прекалено глупаво ще е ако всичко свършва с този живот. Обаче, Бог не е любов, ако беше любов щеше да се смили.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.