Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Украсявайте си я.нови [re: vasilka.1961]  
Автор anetoh (член)
Публикувано01.01.17 13:40



Честита да е Новата 2017! Здраве, спокойствие и много хубави моменти!



Тема Re: Украсявайте си я.нови [re: anetoh]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано01.01.17 15:56



За много години, милички! Да сме живи и здрави и все така да си помагаме в трудни моменти! Обичам ви!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Украсявайте си я.нови [re: mammita63]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.01.17 16:18





"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 02.01.17 17:48.



Тема Re: Честита да ни е Новата годинанови [re: mammita63]  
Автор TheaO5 (същата)
Публикувано02.01.17 11:00



Честита да ни е Новата година!
С големи надежди и желания искаме да е мирна, защото щастието не може да бъде изолирано, защото в мислите и сърцата ни са приятелите от Сирия, Русия и Германия и от много други страни.
Да има вяра, сили и оптимизъм и, както казват индийците, с малки стъпчици да вървим напред и да се радваме на всеки миг, който ни се дарява.
Благословени да сте, приятели, и по-здрави!



Тема Успешен старт!нови [re: TheaO5]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.01.17 09:42



Яли, пили и се веселили. Сега на работа и не се мотайте!





Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Успешен старт!нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.01.17 10:41



ТОЧНО ТАКА БУБЕ, НА РАБОТА ВСИЧКИ А НИЕ ЩЕ СИ ГЛЕДАМЕ СЕРИАЛИТЕ НА ТОПЛООООООООО



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Успешен старт!нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.01.17 11:40



Това не успях да се науча - да гледам сериали.
За 11 зими у дома, без излизане. Имам работата си /зелен скайп и телефонна линия/, внуче, плюс домакинството. Записах се и на задочен курс по нумерология, интересно ми е. А за времето, когато искам да се скрия, имам книжки.
Флорка ти отгледа внуците, почивай си. Поне зимата, защото през останалите три сезона има работа на двора. Имам обяд, сядам да напиша домашната работа.
А вие сте ми на първа глътка кафе, преди всичко и всички останали..



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Успешен старт!нови [re: Buba67]  
Автор batnacko (новак)
Публикувано04.01.17 12:13



Честита Нова Година.
Много здраве и късмет през новата 2017 г на всички.

Аз вчера пак бях на ПЕТ скенер.
Не разбрах какъв е бил проблема в предишния,защото моите доктори включително и брат ми не ми обясниха.Официално резултата беше ,перфектен но явно имаха някакви съмнения и те не бяха за яйчника ми и щитовидната железа.
Та вчерашния скенер е чист онколога ми вече е спокоен,но аз не съм.Взех да се питам дали изпитите чаши вино на 31 не са виновни за добрия резултат.
Откачена работа.В петък си вземам резултата и отивам на консултация за щитовидната да видим кога ще оперират там.Брат ми и онколога ми не се притесняват за нея ,ама мен си ми е страх.Онколога ми е дал свободно 6-7 месеца.Май в темата за мрънкане трябваше да пиша.





Тема Re: Успешен старт!нови [re: batnacko]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.01.17 13:00



Направо ме уби

с "Взех да се питам дали изпитите чаши вино на 31 не са виновни за добрия резултат" - скъпа, важен е резултата, а той е чудесен!
Недей да си мислиш, че след като си развила рак, си застрахована от други заболявания. Пак личен опит споделям, 7 години след операцията не бях ходила на гинеколог заради нагласата, че видиш ли имах рак, не може да се случи нищо по-лошо. Докарах си главоболия и в крайна сметка хистеректомия /коремна/. Та идеята ми е, че проблемите с яйчник и щитовидна жлеза не са непременно злокачествени.
Важно е да се следим и да реагираме веднага. Иначе познавам жена с три различни вида рак. Жива е, лекува третия вид. Първият вид е отпреди 30 години. Спри да се страхуваш, давай напред! Силна прегръдка от мен!
п.п. виното е задължителната ми добавка вечер

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Успешен старт!нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано04.01.17 15:12



Прекрасен ден на всички! Вчера ме изписаха от болницата и сега съм си в къщи. Засега съм добре. В понеделник съм на ТЕЛК, ще видим какво ще решат. А виното е много полезно...за добрите резултати. От довечера ще се лекувам и аз с пелиново винце...



Всеки изживян ден е една малка победа!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.