Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 103нови [re: viara6767]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано01.11.16 09:24



Открих ги случайно като търсех онлайн тестове да упражнявам Антония.Изтрих ги ,защото не ми бяха нужни ,но те съществуват ще направя опит да ги намеря пак.



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.11.16 12:29



ДОБЪР ДЕН МОМИЧЕТА.СЛЪНЧЕВО,СЕХО И СТУДЕНО.

аз продължавам да си мета листата...а вие какво правите а...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.11.16 13:25



Добър ден, листата ги събрахме с малчо. Вечерята е измислена, само да я сложа във фурната. Скумрия върху сол, мнооого ми харесва, защото се спестява миенето на тигани, тави и прочие. Спестявам всичко, що може да бъде спестено откъм домакинстване. И действам по другите задачи.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема КОЦ Пловдивнови [re: Buba67]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано02.11.16 21:55



Привет от мен.


Видяхте ли нашите специалисти патолози и лекари в репортажа на Господарите?
Тези патолози отдавна съм ги описала, още повече, че при мен беше по-лошия вариант с ХЕР-а..
Ще гледам тази вечер продължението.

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: КОЦ Пловдивнови [re: kras4o_k]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано02.11.16 22:23



Красчо, прочетох за това, не съм гледала...Обаче не разбрах от некомпетентност, от недобросъвестност или от двете са тези поразии...и кой ли може да докаже защо се е стигнало до това, а и колко ли още неразкрити случаи има... Жалко, много жалко, защото това потвърждава, че свестните доктори в БГ са на изчезване.



Тема Re: КОЦ Пловдивнови [re: viara6767]  
Автор anetoh (член)
Публикувано04.11.16 09:10



В София валя сняг... брррр. Не обичам зимата (направо я мразя). Но за да свърши, все пак трябва да започне...


Имах планове за днес, но за да се случат ми трябва хубав слънчев ден (както ми обещаха синоптиците).
Хубав да е денят ви, без значение дали е дъждовен или слънчев! :-)



Тема Re: КОЦ Пловдивнови [re: anetoh]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.11.16 10:02



Добро утро и от мен. Аз започнах любовните посещения при хубавото ми зъболекарче, тъй че не ме тъпсете често.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Задушница е....нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано05.11.16 09:49



Да почетем близките си,приятели,роднини. МИР НА ПРАХА И ДУШАТА ИМ. АМИН

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Задушница е....нови [re: flora bg]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано06.11.16 07:23



АМИН!



Тема Re: Неделно....нови [re: diana1OO]  
Автор anetoh (член)
Публикувано06.11.16 10:30



Добър слънчев ден!
Мислихте ли вчера?

Ще гласувате ли днес?
Аз ще гласувам на балотажа... Искаше ми се да участвам в референдума, но не ми се слиза до София- ще утрепам няколко часа от този прекрасен ден.
Хубава неделя!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.