Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Tia maria]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано23.10.16 00:11



Тиа, много си права! Внуците ни дават сили да живеем!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: mammita63]  
Автор anetoh (член)
Публикувано23.10.16 11:37



Благодаря, момичета!


Наред с голямата радост, имам и голяма мъка...
Ще гушна мъникът чак догодина, когато се приберат за кръщенето... Понеже съм работеща баба не се очертава скоро да прелетя океана... Та така...
Ще гушкам най- големия внук за трима



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: anetoh]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.10.16 19:17



Ами така е с американските баби,виж ние европейските сме по.добре. Щом ми се родиха френските и английските внуци и аз хоп на самолетчето и след три часа съм при бебенцата.

[namigam НИЩО ДЕ НАЛИ ГО ГЛЕДАШ ВНУЧЕТО ПО СКАЙПА - знам не е като да го гушнеш ама такава ни е бабината съдба.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано23.10.16 22:41



Ей, а аз съм щастлива баба! Днес изписахме внука и си го гушкам! Много е сладичък! И на каката се радвам! Много ми е хубаво!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.10.16 10:39



Добро утро милички. ХУБАВА СЕДМИЦА ВИ ЖЕЛАЯ. Мамитке просто ти завиждам благородно да го нагушкаш и от мен това ангелче. А моето малко французойче снощи по скайпа, майка му го учи да казва баба Флори - а то милото вика - баба ФОИ. нещо Р-ТО МАЙ ТРУДНО ЩЕ ГО ИЗГОВАРВА. а и проговори на френски,но разбира и говори и на български но му е по-трудно. А английското,което беше тук лятото си говори отлично български и добре се разбирах с него. То милото като се залепи за мен и цял месец не помисли за мама и тати.

Ех спомени.....Тукашните ми внуци пораснаха и вече не стоят при мен. Все си намират занимания а и такъв е живота.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.10.16 11:19



Добър ден милички,май става вече сериозно студенко...

щом листата зцапочнаха да падат вкупом.Започва се моето ежедневно метене на листата и това ми е фитнес гимнастиките. Хайде оставам ви, че старото ми фасулче се свари и ще слагам меродийките.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано25.10.16 13:33



Прекрасен ден и от мен! Аз се занимавам с бебе, с каката...Минава ми денят бързо. Старая се колкото мога да помагам...Внука е кротичък засега, ще видим по-нататък...

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Раздумка № 103нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано26.10.16 07:35



Ай да не казвам с какво се занимавам...Със сложни съставни сказуеми , които се делят на именни и глаголни.Със степенуване също се занимавам.
Не може да учи сама ,това е Антония.Понякога звънятнейни приятелки за да им разкажа по история как е било.

Защото учебниците им са написани толкова политкоректно ,че да се чудиш за какво става дума.
Четох препоръки на министерството и се потресох.И Майчина сълза и тя не е окей ,защото лястовицата изоставила болната си рожба.И какво като им кажеш да не го правят.В истинския живот ни изоставят ,нали ?

Добро утро !И по задачи както казва Бубето !



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.10.16 09:16



Добро и от мен! Вчера ходих до Банкя да видя как върви програма Виктория, днес пак имам задачи, така че слагам кънките.
Вие грабвайте кафе или чай и се захващайте с работата, нас чака!
И честит Димитров ден, зимата наближава.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.10.16 11:16



ДОБЪР ДЕН И ОТ МЕН. Готвите ли се за изборите щото аз така се готвя, че пушек се дига.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.