Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Успешен старт!нови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано06.01.17 16:02



Дано в тази тема да пишем всички !аз дъм пак в Плевен и ми е добре мислех да изкарам седмицата до телка....но ,но, но ме ръчкат да ср прибирам.Антония не щяла да учи без мен.Тя и с мен не учи ,много..

Майка й няма търпение и я отрязала ,че е счетоводител ,а не математик...или историк ,българик ...сякаш аз съм.Позвъних й ,,Антонио ,учи !
,но в отговор се чу бойко ,,Не ! С тебе ",,Автобусите не пътуват " ,,Пътуват " ,,Имам работа " ,,Нямаш "
И...така



Тема Re: Успешен старт!нови [re: Tia maria]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано07.01.17 09:33



Прекрасен ден, мили мои! Въпреки студа нека ви е топло и радостно в душите! Честит имен ден на всички именици!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Успешен старт!нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.01.17 09:58



БРАВО ТИА,САМО ТАКА ДЕРЗАЙ! ЕЙ ЛОШО ВРЕМЕ, ОБИЧАМ СНЕГА НО ИСКАМ ПЪТЕКАТА, ПО КОЯТО ВЪРВЯ ДА Е СУХА. ДА АМА НЕ!

[smeq se Децата се скъсаха да ми пишат на скайпа ДА НЕ ИЗЛИЗАМ НАВЪН,ЗА ДА НЕ СЕ ПОДХЛЪЗНА. Добре,че внука е във ваканция той ми пазарува а аз гледам отвътре през прозореца също като котето ми.И ТОВА ВРЕМЕ ЩЕ МИНЕ,ЧАКА НИ ПРОЛЕТТА.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Успешен старт!нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано08.01.17 06:47



Ами оътувах нормално ...И мен ме е страх от подхлъзване.Няма да е все така.Но мисля ,че ще сече и Малък Сечко ...и тогава ще си поотдъхнем



Тема Re: Успешен старт!нови [re: Tia maria]  
Автор viara67 (член)
Публикувано09.01.17 10:58



Успешна и здрава нова седмица! Много се изговори за студа навън. Вярно студено е, но чак пък толкова...помним и по-големи студове. Януари е, нормално е. Тази сутрин беше минус 9. При вас?



Тема Зима енови [re: viara67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.01.17 11:44



Вчера -16, днес -10. Липсва ми скърцането на снега, само от прозореца гледам и слушам.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Зима енови [re: Buba67]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано09.01.17 12:07



Добра да е за всички тази типична януарска седмица!
Аз днес си работя от вкъщи, защото не ми се ходи в студения офис /климатикът е голям и много силно духа, но като идва в моя край чак става студена струята/.
Утре съм на последен Херцептин, леко кашлям от грипа още, от 2 дена ми и идва уж цикъла и те така...

Добре съм си вкъщи, с децата, които са до сряда във ваканция и те така



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Зима енови [re: kras4o_k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.01.17 11:05



Привет от Филибето. вали един пухкав сняг на парцали - зимна приказка и времето омекна.Е студено е,но приятно.Лошотое, че от сутринта два пъти чистя пътеката пдо улицата,продължава да вали. Но съм СПРЯЛА климатика от три дена и съм на дърва в камината,пека си картофки във фурната,тиква и се кефя с внука,щото той е в дървена ваканция.

ВЧЕРА МЕ ПРИДРУЖИ ДО ПОЩАТА ДА СИ ВЗЕМА ПЕНСИЯТА,БЕШЕ МНОГО ХЛЪЗГАВО.Но днес не е защото вали пухкавия сняг САМО за снежен човек ама бял не жълт или черен както искат онези серсеми от ЕС.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Зима енови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано10.01.17 14:59



И утре продължав ваканцията в София.И при нас вали.Картофената супа къкри весело на печката.С Антония играем на една игра - да обясним думата с жестове.Понякога се пада идиом и става весело,,.На баба ти хвърчилото."



Тема Re: Зима енови [re: Tia maria]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано10.01.17 15:25



и днес пак вали и е -10...
вчера измръзнах на спирката докато чаках тролея, който и без това минава през 40мин а закъснял с още 10мин, затова днес си направих кексче в мултикукъра, та да дебелея с чайче и кексче на дивана






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.