Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.12.16 07:36



ДОБРО УТРО МИЛИЧКИ.тази сутрин се събудих с петлите и повече не можах да заспя.РЯДКО МИ СЕ СЛУЧВА.....

И така слагам кафенце и чайче за ранобудните.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: flora bg]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано16.12.16 21:56



Утре е последния уикенд преди празниците. Както обикновено декември е супер натоварен откъм работа и нещо ми се губи празничното настроение. Цяла година дремят тези хора и като дойде не декември, а средата на декември си спомнят, че непременно трябва да приключат това, което са си наумили в началото на годината и което са започнали през април примерно. И се започва едно молене и убеждаване как няма кога друг път и точно на 29 декември трябва да свършат работа. Оффффф, от толкова години работя и всяка година едно и също...Май това трябваше да е в темата за мрънкането


А на вас мили мои желая хубав декемврийски уикенд! А аз утре ще направя едни меденки, да замирише на сладко и уют вкъщи!



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: viara6767]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано19.12.16 10:48



Привет седмица преди Коледа. Поизчистих, следва пазаруване. В детската градина дядо Коледа дойде, не сме възхитени от подаръка, нищо, че цял месец се прехласва по въпросното влакче и дадох 50 лв. Та така. Освен да спра и детските тв канали, не се сещам какво да направя, реклами, реклами.


Иначе нещо ми убягва Коледният дух, силно се надявам до края на седмицата да ме посети.
Хубавото е, че мога да седна до камината с книжка в ръка. За малко време, но безценно.
Вие какви ги свършихте?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано19.12.16 20:40



Аз като упеничка не съм решавала толкова задачи ,колкото сега с Антония.Готвим се за тестовете на края на срока .Много се лигави и когато най - няма време най се лигави .И разни тарикатски лафчета пуска ....по пердетата,какво да правиш.
Коледния дух го няма никакъв ,но то всяка година е така
Искам от дядо Коледа работа и бърза придажба на жилището в Плевен ,за да купим нещо тук и...да се махна!



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано19.12.16 20:43



Написах купим ,защото е общо ,за сестра ми имаше апартсмент и половина ,за мен само половина.Та това с махането нр знам как ще стане...но все се надявам.



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Tia maria]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано20.12.16 15:09



Тия, в момента в София цените на имомите са невъзможно и нереално високи, стигнали са горния праг, затова внимавай да не продадеш в Плевен и да не можеш да купиш тук нищо нормално. Цяла България се изнася в момента в София, имай го това предвид



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: viara6767]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано20.12.16 18:14



Аз пък макар, че съм на половина Софиянка от страна на майка си и половин Пловдивчанка от страна на баща си - никога няма да искам да живея в СОФИЯ. оСОБЕННО СЕГА С ТЕЗИ БЕЖАНЦИ, С ТАЗИ МРЪСОТИЯ И НАСЕЛЕНОСТ. Но въпрос на желание и харесване. Наистина ТИА внимавай при продажбата. Дано да имаш късмет.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Редактирано от flora bg на 20.12.16 18:19.



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано21.12.16 08:35



Благодаря за съвета ,Вяра.Ако стигнем до продажби ,покупки теб ще търсим.
След всеки пик следва спад...Да чакаме тази вълна !Иначе в Пл е на хубаво място ,лесно ще се продаде
Само данъци и разноски влачи.Писах ли ,че шефа на Пл. Топлофикация ми е съсед ? Чудя се какъв терор да му спретна.Да пея на терасата ? Ма това за лятото ще взема да се простудя.Засега карам без грип и настинки ,пу ,пу.



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.12.16 09:17



Добро утро сладуранки

как сте , докъде стигнахте с подготовката за празниците? Аз до половината щото гледам и болния си внук отп този лош вирус дето го налегна с висока температура. Ама млади не слушат голи ходят завират се вмсе с много хора на едно място и ето ти вирусче.Дано не се заразя, че тогава....не е за разправяне.ЯМ ЧЕСЪН И КРОМИД НА ПОРАЗИЯ

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано22.12.16 16:17



Едва сега украсявсме елхата с Тони.И тя е малко болна - гастрит ,криза ,втора за този месец.Играем една образователна игра и сме 2 -ри в ранг - листата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.