Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Buba67]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано21.11.16 11:54



Добър ден от мен.
Желая на всички успешна седмица!





Тема Re: Раздумка № 103нови [re: feniks_m]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.11.16 09:09



Ей кукли, вие забравихте тази тема РАЗДУМКА АААА.... То теми различни и за тук не остават думи,хи,хи,хи

И понеже няма тема за моя постинг пиша тук. И така имам си ново котенце мъжко ангорско.КРЪСТИХ СИ ГО НА ИМЕТО НА МОЯТА ЛЮБИМКА МУРЕЯ. Само, че мъжко име МУРЕЙ и ние в къщи му викаме МУРИ или МУРКО. На два месеца е и по -цял ден тича подир мен а онзи ден щях да го смачкам добре, че само по опашката съм го натиснала.Ами все си гледам в краката но за момент се отплеснах и като пристъпих и то милото измяука. Та такива ми ти работи имам си занимавка.Дебне като седна на фотьойла и то хоп в скута ми а като стана се настанява на него и се пули срещу телевизора.Ето похвалих се А РИЖКО, който имах на двора ми се натрови от някаква храна или плъх и не можахме да го спасим. Та затова сега имам ново котенце.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано24.11.16 10:28



И аз си мечтая за коте, но Блеки /японския хин/ няма да го търпи. Когато взехме кучето имах коте и свикнаха заедно, но изчезна котката. Толкова бях свикнала, че плаках много. Някога, след кучето, може пак да си взема коте.


Тук е мъгла, уф лошо време.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано24.11.16 11:03



Моята Тони иска японски хин ,но са скъпи.Друга предпочитана порода е померанг

.Майка й дава до 200лв. бюджет ,но за йоркширски териер.Аз се страхувам от кучета ,е не чак от собствени ,но като си представя ,че като изведа палето към нас ще хукнат бая едрите квартални псета...Засега няма консенсус....



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано24.11.16 12:10



Много косми пуска хина.

Отделно от това изисква решене всекидневно, иначе се спластява. Та като взимате куче, гледай да е поне късокосместо.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано24.11.16 17:28



Да и това също.Защото един ще му се радва,а друг ще му чисти.



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.11.16 18:10



Така е момичета на внуците все им харесват животинките ама само да им се радват а друг да чисти.СЕГА ВСЕ ЕДНО ИМАМ БЕБЕ В КЪЩИ. сутрин и няколко пъти през деня му чистя тоалетната защото не иска да ходи на мръсно и ако не е чисто прави белятя на пода или килимите. ПОНЕЖЕ Е МЪНИЧКО СЕ ХРАНИ ЧЕТИРИ ПЪТИ НА ДЕН И ВОДАТА ТРЯБВА ДА Е ЧИСТА ИНАЧЕ НЕ ПИЕ.А ХРАНАТА ДА Е КУПЕШКА ЗА БЕБЕТА КОТКИ ИНАЧЕ НЕ ЯДЕ.ОПИТВАХ С ДОМАШНА ХРАНА В СМИСЪЛ ПИЛЕШКА СУПА ВАРЕНО ПИЛЕШКО ЕДВА,ЕДВА ХАПВА И ХРАНАТА ОСТАВА.ПОСЛЕ НЕ Я ИСКА,ИСКА ДРУГА. Оооо не се гледат лесно тези любимци ама какво да се прави - дружинка ми е като съм самичка. ДОБРОВОЛНА РОБИНЯ СЪМ МУ НА МОЕТО КОТЕНЦЕ.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Редактирано от flora bg на 24.11.16 18:15.



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: flora bg]  
Автор vasilka.1961 (минаващ)
Публикувано24.11.16 22:20



Аз гледах един пинчер 16 години. Витаги съм имала котки,но когато умря посредната ми котка реших, че повече няма да гледам котка.Затова взех пинчера.Беша на година и осем месеца.От там откъдето го взех не го искаха.Не бях гледала куче.Уникално.По благодарно животно от това не бях срещала.То просто те обича и това е.Та гледах го 16 години.Умря от старост.Много умно животно.Всичко разбираше.И ми беше много мъчно като умря.Бих си вдела друго сега,но нямам време.А те искат внимание.Да го разхождаш сутрин и вечер,да имаш време за него.А аз нямам.Дават любов безусловно.





Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано24.11.16 22:28



Ами не знам кой разбрал, кой не, но Екна си купи прахосмукачка робот, хименно и предимствено зарад космалъците! Мнооого съм хепи от тази покупка!

Само дето, Спас все ме пита дали втория ни домашен любимец не е вече изял първия. Все чака като се прибере и от Китайката да се подава само една опашка.

Та, Китайката е китайски вакум клийнър и много ме забавлява, освен че всеки ден изнамира още и още косми и прашоляци. И у дома е чисто! От както я бях купила, не бях включвала голямата близо месец. Е, накрая трябваше, та да оберем паяжините, щото китайката не ще да пълзи по стените





Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.11.16 10:36



Браво ЕКНА,МНОГО ХУБАВА И ПРАКТИЧНА ПОКУПКА СИ НАПРАВИЛА.А И ЗА КОСМИТЕ НА ЛОРИ СИ ТРЯБВА.АЗ СИ СПОМНЯМ КАКВО БЕШЕ С МУРЕЯ УЖАС.НО ИМАХ ЕДНА ЧЕТКА ГРЕБЕН С ЕДНО ЗАЛЕПВАЩО ТА ТАКА ГИ ОБИРАХ КОСМИТЕ.АНГОРСКИТЕ КОТКИ НАЛИ НЯМАТ ТАКАВА ДЪЛГА КОЗИНА КАТО ПЕРСИЙКИТЕ А?

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.