Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Ekna]  
Автор adiorthoti (оптимист)
Публикувано12.11.16 12:30



Дзак бе

Ейййй с тоя фейс забравила съм как се пише тука Е на закачила съм сега сегашното писание като отговор на Екна май Сладурки Тиа ме насочи да прочета нещо за някаква сбъркана диагноза на РМЖ от пловивския КОЦ ама нещо не мога да намеря Светнете ме моля де да търся.

СЯДАМ СИ НА ЗАДНИКА САМО АКО НАМЕРЯ СВОБОДНО ЧИСТО И УДОБНО МЯСТО

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: nelgina]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.11.16 14:09



Никаква мазнина не се слага.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.11.16 08:46



Хайде да ни е ЧЕСТИТ новия ни Президент. Дано изпълни всичките си обещания а на нас не ни остава друго освен да чакаме.Да сме живи и здрави да видим нещо хубаво.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 103нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано14.11.16 11:39



Нс Красчо са сбъркали ,тя да пише по - подробно



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Buba67]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано15.11.16 09:00



Добро утро!
Пожелавам ви хубав, спорен ,късметлийски ден!





Тема Re: Раздумка № 103нови [re: feniks_m]  
Автор EFO75 ()
Публикувано16.11.16 07:39



Привет...



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: EFO75]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано16.11.16 07:58



Привет ! Вече съм си в София и съм щастлива.Апартамента в Пл е топъл,южен и не се налагало да го отоплявам ,тук е студен ,но се наспах чудесно !
Хуквам по задачи с ентусиазъм ! Трябва да събирам с Антония природни материали ...нещо ще изработват. И после в бар Шишарката !



Тема Re: Раздумка № 103нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано18.11.16 12:26



ЕЙ, ЧЕ ХУБАВО ВРЕМЕ ВЪВ ФИЛИБЕТОООО

[smeq se Аз продължавам да си събирам листата,сега падат по.много.Претаквам си зелето и плета усилено на малките ми внуци по поръчка разни неща. ТОВА Е МОЕТО ЕЖЕДНЕВИЕ.сапунки,музика,готвене,пране,чистене - но съм супер доволна, че съм жива и мога да ги върша тези неща.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано19.11.16 12:49



Прекрасни почивни дни на всички! А аз ще бъда " столичанка в повече"! Ще си нагушкам внучетата. Само хубави неща да ви се случват!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 103нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано19.11.16 16:39



На театър сме с Антония ,но предложенията са много да видим къде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.