Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Лимфедем 2нови  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.06.15 21:09



Старата тема



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Лимфедем 2нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано05.06.15 07:53



Започнах безсолна диета и при мен определено има прогрес кракът доста се сви ,стои ,,смачкан ,"т.е не е твърд като камък и кожата не е опъната.Пия по литър вода на ден ,като в нея слагам лимон или мента ,защото иначе е гадно. Лежа доста , това също има значение.За 2 дни кантарът показа минус 5 кг. което е невъзможно ,значи е вода и то от крака ми. Не куцам толкова много ,вървя по бързо. Иначе друго нищо дори превръзки не правя
Ще видим дали ще се похваля с резултати на срещата.



Тема Re: Лимфедем 2нови [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.06.15 10:38



Както в повечето случаи, май най-простите неща ще се окажат най-ефективни.
А дали превръзки със солена вода няма да ускорят изтеглянето на водата?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Лимфедем 2нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано10.07.15 21:02



Опитах се да започна масажи отноео ,но засега прогрес няма.И нещо не се спогаждаме с новата терапевтка ,макар и в старото студио.Писах на едно друго момиче ,тя май работи по друга методика. Можекато се смени методиката да има резултат. Засега и мижавия резултат се прецака ,но яината не е моя.Шляпах боса из София само и само прогрес да има и накрая заяждане за абсолютна дреболия...Утре им давам последен шанс.

Най -добри резултати се получават в началото на терапията. Няма ли ги в началото ,после е само хабене на време и средства.



Тема Re: Лимфедем 2нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано16.07.15 07:43



Отново си търся масажистка. Ако някой може да ме насочи.
Доколкото разбирам ,при лимгедема освен по метода на Фьолди ,се работи и по метода на Водер
Не зная каква е разликата.



Тема Re: Лимфедем 2нови [re: Tia maria]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано30.10.15 20:48



Tia maria, виж какво видях днес :
Мануален лимфен дренаж



Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Тема Re: Лимфедем 2нови [re: kras4o_k]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано31.10.15 14:37



Краси,това е студиото на Бойка Павлова ,а тя е факир. За споменатото момиче ,Ани ,също съм чувала прекрсни неща. Но ...втория път като отидох ми се падна трета тяхна колежка ,младичка... Резултат нямаше. Вярно ,тежък случай съм ,може би и това дете не случи на пациент
Но у дома се разкрещяха ,че хвърлям пари / техните / без резултат. В началото не направи измервания . а трябва да се отчете преди и след. И най- добри са рдзултстите при първите процедури..Ако чакаш да се проявят след 10 ,20 - мижи да те лажем.



Тема Re: Лимфедем 2нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано05.03.16 20:28



Mалко наблюдения от днешната разходка.Тъй като Витоша ми е на една ръка разстояние,хубавото време ме накара да отида до там.Не вървях много.Беше трудничко.Интересното се случи после.Обикновено у нас ,или ако съм по задачи вграда вечер едва вдигам крака си ,толкова тежи.
А сега ,на връщане ,вече по равното, не усетих такова нещо. Не ,кракът ми не е добре ,не са се променили обиколките ,просто беше една идея по- лек ,сякаш ставам от сън и той е почивал цяла нощ.
Може би се изпомпва лимфата.
Утре опитите продължават !





Тема Re: Лимфедем 2нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.06.16 11:42



Някой да е ползвал ластичен ръкав при лимфедем на ръката? От къде го купихте?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Лимфедем 2нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.06.16 11:59



Всъщност се разрових и открих коланите в дрогериите. Между 26 и 60 лв. струва.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.