Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пречистване ? Че то не било трудно !нови  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано05.10.16 06:39



В нета изобилства от съвети за пречистване ,някои откровено безумни. А сроковете са демотивиращо дълги.По този ,както и по други въпроси потърсих съвет в тълкуванията на Едгар Кейси и по точно в книгата ,,Здраве без лекарства " ,където са описани много от леченията.

,,Три дни на ябълки ,или четири на грозде ,или пет на портокали- и ще изчистиш всички токсични сили от всеки организъм "

Дали е приложимо за онкоболни ,които са на тежки терапии ,това не зная.По времето на Кейси химиотерапията не е била открита и мнение за нея не е давал.Виж ,бил е за операции и лъче ,но съвсем различно от познатото ни днес
Да се използва инфрачервената област на спектъра .Не е трудно ,май се е постигали с лампа и цветен филтър ( този въпрос не съм си изяснила ),но е било приложимо.И различни цветове за различните раци.

Редактирано от Tia maria на 05.10.16 06:47.



Тема Re: Пречистване ? Че то не било трудно !нови [re: Tia maria]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано05.10.16 09:55



Звучи лесно и ми напомни за известната житна диета на Дънов с жито, мед, орехи и ябълки. Продължителност - 10 дни. Никога не съм спазвала режим на хранене с цел отслабване, обаче напоследък усещам, че май имам нужда точно от отслабване, затова тази на Дънов е подходяща и за прочистване и за отстлабване. Ще взема да пробвам.





Тема Аконови [re: Tia maria]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано05.10.16 17:34



имаш много гъби, няма да можеш да издържиш на такъв режим. Те ще искат своята храна и ще те атакуват, докато не ги нахраниш. Трябва да се пие много вода, за да се изхвърлят токсините. Когато започва пречистването, първо се изхвърлят токсините, а след това идва ред на туморите.





Тема Добре. А, да питам: [re: nbb]  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано05.10.16 18:50



Имам няколко въпроса. Какви точно изследвания са нужни, за да се определи количеството гъби у човек? Кои са сертифицираните лаборатории, които правят това? Тези изследванията поемат ли се от НЗОК и ако не, то колко струват?

~~~
Нексотесмодрастика.
(от разказ на Р. Шекли)


Тема Re: Добре. А, да питам:нови [re: Phillip]  
Автор batnacko (непознат )
Публикувано05.10.16 19:22



Някои пробвал ли е метода на Рудолф Бройс?
Някакви коментари по него.



Тема Не смятамнови [re: Phillip]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано05.10.16 21:26



повече да отговарям на въпросите ти. Който се интересува, сам ще получи отговорите си.





Тема Не знаех,нови [re: batnacko]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано05.10.16 21:32



че лечението със сокове е метод на Рудолф Бройс. Пила съм тези неща за месец преди години, но не ми решиха проблема. Единственото, което ми остана като спомен от това време, е гаденето, когато се сетя за сока.


Всеки трябва да намери своя начин за лечение.



Тема Въпросите минови [re: nbb]  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано06.10.16 10:35



Въпросите ми са съвсем резонни. А ти ми отговаряш сякаш в следната ситуация:

Пациент отива при лекар или не-лекар с претенции за лечител. След прегледа лекарят казва:
- Мдаа. Трябва да си направите изследвания и да се подложите на лечение!
- Какви изследвания, бе докторе и какво лечение?
- Е, как? Който се интересува, сам ще получи отговорите си. Аре чао!



~~~
Нексотесмодрастика.
(от разказ на Р. Шекли)


Тема Не е таканови [re: Phillip]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано06.10.16 10:47



Няколко пъти в другия клуб съвсем съзнателно отговарях на въпросите ти, но ти се опита да ме унижиш. Повече на теб не смятам да отговарям. Ако някой действително има нужда от помощ, ще му отговоря. Не съм специалист и споделям това, което съм преживяла лично.





Тема Не е "Не е така"нови [re: nbb]  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано06.10.16 11:45



Липсата на научни доказателства на дадено твърдение, се нарича липса на научни доказателства, а не унижение.



~~~
Нексотесмодрастика.
(от разказ на Р. Шекли)



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.