Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Раздумка № 102нови  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.05.16 07:49



Добро утро в новата Раздумка! Старата

.



Кафе,
а аз хуквам защото малчо го заведоха на лекар, крачето му се е подуло. Имаше пъпка, разчеса я, но сутринта видяхме отзад на гръбчето още една, пълна с течност.
Ще се гледаме днес. Успешен ден от мен.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 31.05.16 07:53.



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано31.05.16 13:39



Бубе, да не се шарят а? Тиа, благодаря ти за отзивите за внучката.Тя е модел фото към агенция Висаж, затова има усет и вкус.

Твоята внучка и тя ще бъде на нужното ниво не се и съмнявам. Само да са живи и здрави и да имат късмет в живота.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Buba67]  
Автор viara6767 (новак)
Публикувано31.05.16 15:43



Бубе,така както го описваш ми прилича на варицела. Моят син никаква шарка не е карал, да взема да го доведа у вас, ако е варицела





Тема Re: Раздумка № 102нови [re: viara6767]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.05.16 15:48



Варицелата я изкара на една годинка. Поуспокои се крачето, мажа с три мехлема, обаче не дава да слагам компрес с риванол, пищи, че му е мокро и не иска. След час и половина се прибират от работа, малко да отдъхна.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.06.16 09:30



Ох мила напълно те разбирам. А при мен нямаше кого да чакам да ме отмени.Сама и през деня и през нощта...но пораснаха мишлетата ми и аз издържах - какво по-хубаво от това а?Двете си деца изгледах сама без баби и сега двете си внучета ги гледам пак сама.ТКо не бяха болести,болници,счупвания на ръце,падания....но всичко минава и заминава. Но не мога а си представя живота без тях.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 102нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.06.16 09:48



Добро утро момичета,хайде на чайче и кафенце....



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Buba67]  
Автор toxygen-169391 (на вахта)
Публикувано05.06.16 22:54



Поздрави от мен! Тъкмо писах на Екна, че изпуснах срещата заради ангажимент от по-рано, но чакам следващата!

И нещо по-скоро за Добрата новина - маркерите са ми в норма вече девета година



Бъдете здрави, приятели!



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: toxygen-169391]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.06.16 08:02



Добро утро!
Обичам да започвам деня с прекрасни новини. Браво Адмирале!
Успешна седмица!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.06.16 10:51



Адмирале, на Пловдивската среща плътно до дясната ми кълка ще си...

Здрваейте момичета-кокичета днес малко се понамръщи времето ама нейсе - ще го преживеем. Днес ще бера млади листенца от асмата за фризера,че да има през зимата. Също и много череши тази година родиха моите дръвчета и сега съм на черешова диета.Няма да пхравя компоти и сладка, щото не ми ги ядат внуците и аз все си ги хапвам а не искам заради захарта в тях.Аз избягвам сладкото та тази годинао реших така да си ги хапвам натурално черешките. Вики що не отскочиш до нас да си набереш малко а? Красчо и ти също. Хайде до скоро.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 102нови [re: toxygen-169391]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано06.06.16 16:41



Браво Адмирале! Радвам се с теб за този резултат!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.