Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добър деннови [re: Ekna]  
Автор viara67 (член)
Публикувано07.07.16 23:56



Е,това вече ме срази - гласово четене! Ако детето научи, а то рано или късно ще научи, край с мъката четене

.

Утре заминавам за ден на море. Точно както пее Васко Кеца. И цял ден си припявам да изхвърля в мен чиновника, не че се вживявам в роля на чиновник, ама точно тази фраза от песента ми се е забила в главата



Тема Re: Добър деннови [re: viara67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано08.07.16 07:51



Прекрасен ден и от мен! Само хубави неща да ви се случват!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добър деннови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано08.07.16 10:12



Къде е тази опция ? Това е супер и за мързеливи шестокласнички ,които имат задължителен списък. Не е лош списъка ,. ,,Автобиография " на Нушич бих препрочела с удоволствие .
Аз приветствам това нововъведение. Инае се налага аз да й чета ( понеже чета изразително мислех ,че ще я заинтересувам ,но тя усети къде е на баницата мекото )

Редактирано от Tia maria на 08.07.16 10:20.



Тема Re: Добър деннови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.07.16 19:52



Ами това е приложение за смартфоните. Първо трябва приложението за четене, което ползваш, да поддържа подобна функция и второ да изтеглиш приложениетоо TTS + (text to speech) на български език. Обаче не намерих безплатен такъв глас. В момента съм триал вършън за една седмица и после, ако реша да го платя, към 7 лв. е. Обаче не е перфектно де. Бърка ударенията понякога. И другото, което е, че не мога да го накарам да не спира на всеки абзац. Та сега като изчете абзаца трябва да кликна един бутон да продължи.


Но, както каза и Вяра67, и според мен е така - забрави за четене, щом научи за това, не е много желателно за подрастващи





Тема Re: Добър деннови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.07.16 12:37



Здравейте и от мен момичета.И аз да се отчета.Бера също домати,пипер,краставици но по-малко.Тази година не всичко се роди - времето беше лошо. Иначе големи горещини и много не излизам из града,все повечето на хладничко в къщи.Но другата седмица започвам усилено чистене на къщата - моите "англичани" пристигат за цял месец.

Тъй, че може би ще пиша чак септември в клуба.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добър деннови [re: Ekna]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано11.07.16 21:52



Оф, аз явно съм от старото поколение. На мен ми е хубаво да ми мирише на книжка и да я държа в ръцете си. А и не обичам друг да ми чете.
Ама голям кеф е да мързелуваш по цял ден.


Приятна и мързелива вечер на всички.

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Добър деннови [re: nelgina]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано12.07.16 04:13



Аз пък по цял ден се занимавам с плодове, чистя, беля, в пакети вакумирам и във фризерите. Също много плодове суша на слънце, суша и във машината за сушене, луда работа, от сутрин до здрач. На почиващите - приятна почивка, на работещите - приятна работа.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Добър деннови [re: kaloyana1777O4]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.07.16 13:31



Преди минути EFO 75 стана баба на малък мъж - 3,600кг. Честито Бабче!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 12.07.16 13:41.



Тема Re: Добър деннови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано12.07.16 16:35



Честито ! Да расте здраво и силно малкото юначе ,а баба Ефи да се стяга за да помага !



Тема Re: Добър деннови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.07.16 18:49



Еееййъ каква хууубава новина!

Честито на баба Ефи, на мама и тате и най-вече добре дошло на този свят на малкото бебче!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.