Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 102нови [re: viara6767]  
Автор viktoria9999@abv.bg (непознат )
Публикувано28.09.16 12:18



Здравейте!
Ето ме и мен. С помощта на Буба преборих регистрацията. Радвам се да ви видя и клуба. С някои от вас се засичаме в във фейсбук и скайп.

Относно срещата - да я направим, спазвайки традицията, в Пловдив. Пловдивчанки ще се организираме и ще посрещнем гостите от провинцията (ако не възразявате вече сме европейска столица на културата ...

) както подобава.
Защо Екна не се е записала?!

Относно клуба - на мен ще ми бъде много, много мъчно ако клубът се разпадне . Аз се появих в този клуб объркана, ридаеща и обезверена. Клубът ми помогна да проумея, че ракът не е присъда, колкото и изтъркано да звучи това. Освен емоционална подкрепа от клуба получих много ценна информация, събрана на едно място (Джул, БЛАГОДАРЯ!). Във фейсбук има няколко групи, свързани с рака, но никъде няма такъв архив, при това толкова добре систематизиран.
Трябва за запазим клуба за нас самите и за бъдещи членове!
Имам идея да насочваме хора от други форуми към клуба с цел популяризирането му. Разбира се хора, които познаваме и сме сигурни, че няма да навредят на атмосферата.



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: viktoria9999@abv.bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.09.16 13:29



ВИКИ, МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ СИ УСПЯЛА ДА СЕ РЕГИСТРИРАШ.ОТНОСНО СРЕЩАТА НЕКА СЕ РАЗБЕРЕ КЪДЕ ЩЕ БЪДЕ И АКО Е В ПЛРОВДИВ МОЛЯ ТЕ ОРГАНИЗИРАЙ Я ПАК ТАМ НА СЪЩОТО МЕСТО.АЗ ЩЕ СЕ ОБАДЯ НА ЮЛИЯ,НА АДИО,НА ДРУГИ МОМИЧЕТА,КОИТО СА ОТ ПЛОВДИВ НО НЕ ПИШАТ В КЛУБА,МОЖЕ БИ САМО ГО ЧЕТАТ.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 102нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.09.16 18:08



Флорче, размисли пак за сцинтиграфията и дали е наложително да те
тровят с радиоактивни изотопи. Това няма нищо общо със срещата ни.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Раздумка № 102нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.09.16 18:56



ами незнам да я правя ли...да не я ли правя...какво ще ме посъветвате кажете де. ИНАЧЕ ЗА СРЕЩАТА СЕ ВИЖДА,ЧЕ ЩЕ Е В ПЛОВДИВ.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 102нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано28.09.16 19:08



Флорче, сцинтиграфия правих през юни, защото ми я назначиха. Както винаги е едно и също...Не е много за предпочитане, но както решиш. А колкото до опастноста за нас-няма такава, особено на другия ден. Щете чакаме!

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Раздумка № 102нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано28.09.16 19:27



А аз като нямам нито едно изследване ,да не би да съм пропаднала ? Радвам се ,че съм извън матрицата ,та лекарите ,които мислеха ,че ще ме изплашат ми направиха най - голямата услуга.
Според мен е излишно и вредно за организми,чела си по въпроса ,нали ? Нашия вид рак се лекува без остатък ..
защо са ти тези изследвания.....За нов процес застраховка няма ,но хайде да гледаме по - леко....



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Tia maria]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано28.09.16 20:48



Тия много си права за матрицата... аз се опитах този път да я избегна и не успях, не ми се разказва подробно, но в крайна сметка отново пълна програма скенер с контраст. Както и да е ... важното е че няма рецидив, а за следващата година реших да направя сега до месец един ЯМР, за да има база за сравнение и след година ЯМР не скенер. Аз имам толкова радиация в мен, че не ми се мисли.... За Флора - мисля ,че я вкарват в матрицата с цел пари...



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: viara6767]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано28.09.16 21:22



Да ! Но тя е умна ,ще помисли ,ще претегли нещата.В края на краищата всеки знае себе си.
А аз да разкажа за Рим. Не ,нямах телефон там ,повреден беше.Рим е невероятен ,великолепен ,динамичен ,модерен и старинен едновременно,но за впечатления ще дам думата на героинята от "Дневника на една нова рускиня",по - добре не мога да го кажа

11,20 Боже мой ! Не вярвам на очите си ! Никога досега не съм се срещала с Прекрасното на такава малка площ: ,,Версаче ", ,, Долче и Габана", ,,Прада " , ,,Роберто Кавали "- та това си е направо пир на духа !"

Редактирано от Tia maria на 28.09.16 21:28.



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано28.09.16 21:46



11,26 Ще бъда над тези неща - паметниците на архитектурата и изкуството ме очакват.

11,27 Само да хвърля един поглед на ,, Роберто Кавали" и да пробвам нещичко.И без това няма да купувам ,но поне мога да пробвам.

11,35 В пробната
Интересувам се от изкуство , интересувам се от изкуство , интересувам се от изкуство...Нося със себе си книгата
,, Образите на Италия " Помня всичко ,например кой е авторът на ,,Тайната вечеря "
.... Кой беше авторът на ,, Тайната вечеря "?..
.... Забравих ,, Образите на Италия " в пробната Но нищо, така или иначе пак ще намина там.
Нямам представа колко е часът. Изглежда съм си забравила главата в бутика на ,, Армани "

Редактирано от Tia maria на 28.09.16 21:50.



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Tia maria]  
Автор viara6767 (минаващ)
Публикувано28.09.16 23:06




Много готино Ама ти една снимка не пусна никъде, не мога да повярвам при наличие на ФБ .... търпиш критика да знаеш Хайде като се видим ще си разказваме римските спомени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.