Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 102нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.09.16 11:23



Здравейте милички мои знайни и незнайни клубарки. Успешна работа на тези, които работят а и на тези в къщи. Аз се подготвям вече за училище,подновявам гардероба на внука...чорапите изпокъсани - трябва нови...фланелките отеснели...абе щура работа.

Внучката вече работи и то на две места и си вади хубави пари а и записа задочно в университета. От утре започват училище и внучетата ми в чужбината и майките им ще отдъхнат малко

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 102нови [re: flora bg]  
Автор vasilka.1961 (новак)
Публикувано07.09.16 21:07



Здравей,
не се познаваме, но явно само аз чета или само на мен ми се пише. Чудесно е да си добре и да си ангажиран с децата. Пожелавам го на всички. Успешна учебна година. Прегръдка от сърце.



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: vasilka.1961]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.09.16 17:22



Да Василка,нещо клубарките ни ги е хванал мързела за писане. \Ей кукли я хващайте КЛАВИАТУРАТА,ЧЕ ЛОШО ВИ СЕ ПИШЕ...НА Пловдивската среща през октомври ще ви сритам задничетата ...така да знаете.

ХАЙДЕ ДАВАЙТЕ ДАТА ЗА КЪМ КРАЯ НА ОКТОМВРИ ЗА СРЕЩАТА.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Раздумка № 102нови [re: flora bg]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано08.09.16 22:18



Привет, момичета! В момента сме на туршии и на работа. Не ни стига времето... Флорче, не може ли срещата за по-рано от края на октомври? Тъкмо ще е по-топло за нас- пътуващите отдалече, а и аз края на октомври чакам внуче... Искам да видя и вас- пловдивчанки...Давайте предложения! Целувки за всички!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 102нови [re: mammita63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.09.16 13:32



НА 16.10 ИЛИ НА 23.10 ДА Е СРЕЩАТА ПИШЕТЕ. КОГАТО КАЖЕТЕ ТОГАВА.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: Раздумка № 102нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.09.16 20:14



Тези дати се падат в неделя, а мисля, че съботите са по-подходящи. Аз очаквам тези дни да ми фиксират един ангажимент и тогава ще отговоря за себе си.
От него зависи дали 15-ти (или в краен случай 8-ми октомври) ще са възможните ми дати. През втората половина на месеца обаче определено няма да мога да се присъединя. Но нека да видим дали изобщо ще се запишат хора извън Пловдив. Май повечето са от София и се питам дали не е по-удачно и двете срещи вече да са там... Впрочем, ако клубарите продължават с мълчанието си, няма как да разберем.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Раздумка № 102нови [re: *jull**]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано10.09.16 20:51



Момичета.на мен също ми е по-удобно в събота, защото имам удобен превоз до Пловдив. В неделя пътувам на обяд. А бебето ни е определено да се роди на 23 октомври и не зная кога ще съм свободна. Давайте предложения! Ако съм свободна съм там!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 102нови [re: mammita63]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано12.09.16 08:30



Добро утро от мен на "чист понеделник", както казваше баба! Искам да пожелая на всички хубава седмица! А на тези, които имат ученици много сили и успехи! Като си представя началото на учебната година и новоизлязлата ми косица настръхва, так чак се изправя

Започва се с ранното ставане, бързане, мероприятия! Аз още не съм решила например дали да пускам малчо на държавната занималня, или пък да търся частна, или да се доверя на баба му да се занимава с него? Не съм го записала на спорт, и се чудя дали да ходи на математика допълнително?? Та ето такива въпроси имам да решавам и ми се струва, че преди взимах лесно и безпогрешно решенията. А сега е едно чудене ?
Относно срещата- за мен няма значение, важно е да се съобразим с вас, които не сте от Пловдив!
Та така ... Целувки!

Забравих да споделя, че един много специален за мен човек, скоро ще има рожден ден и така ще направи 15-септември още по-прекрасен за мен! :)
Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.

Редактирано от kras4o_k на 12.09.16 08:40.



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.09.16 21:16



Аз май ще пропусна... Октомври два уикенда поред ще се ремонтира офиса, в това число се пада 16-ти. Пък на следващия уикенд ще искам да наваксам с книго-излежаване, мъркащи вибрации и арома с розово масло



Не че аз ще го правя този ремонт де Но си е ангажимент. Трябва да се навъртам от време на време и да мрънкам защо това така, пък онова иначе



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: kras4o_k]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.09.16 21:42








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.