Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.06.16 08:27



Дзак, днес ще тичам по задачи. Около обяд сме в Банкя с Ефо, в болницата за рехабилитация. Ей така, да проверя как се изпълнява програма Виктория.
Слънчев и успешен ден ви желая, омръзна ми влагата.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.06.16 15:38



Петък ееее! Ей ся вече започваме са се оплакваме от жегите... Племеиниците ще идват, но няма да мога да ги давъкна някъде на хлад.... Ще ми трябва време да се занимавам с "последствия" от ремонт.

Другата седмица пак по градски ще я карам... още една среща соще един клас, в който учех, преди преместване.

Бива, но така ми се иска да хвана горатааа...



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано18.06.16 18:42



Прекрасни почивни дни, милички!



Не съм писала отдавна, но съм малко повече заета. Ходя на работа, а и майка ми се разболя и с нея се занимавам... ходих и на сцинтиграфия на кости и всичко е наред. Малко повече ми се събра напрежение, но ще се оправя. Желая ви само хубави неща да ви се случват!

Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Раздумка № 102нови [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано18.06.16 18:52



То днешния мина, задушница, жега, повечето време съм вътре. Хладно е.

Утре съм на кръщене и рожден ден в едно.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.06.16 08:39



Добро утро! Жега и днес ни чака, но това не отменя задачите.


За това действайте докато още се диша. Кафе, чай?



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано20.06.16 10:22



Добро утро ,грабвам чаша кафе !
Някой наясно ли е с Пинтерест ? Искам да се отпиша от някои модули ,секции каквото и да са там и да се включа в други . Как ?



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.06.16 08:42



Добро утро и успешна седмица!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано27.06.16 10:46



DOBRO DA E.....


dobre sam,imam problemi zdravoslovni s maika mi i sina.Shte se spravya i s tova......Pregradki i celuvki ot men.Hubav den....



Тема Re: Раздумка № 102нови [re: EFO75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.06.16 10:58



И ти ли Бруте, на шльокавица!


След обяд ще ти покажа как да ползваш КРЕДОРа.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Раздумка № 102нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано27.06.16 12:32



Ей заспа този клуб и това си е. Аз не пиша редовно защото клавиатурата ми отиде на кино и ползвам на комшийката за по важни неща като сега. Моята е за смяна аа няма да е скоро.лед няколко месеца ще е.Тъй, че ви чета но винаги мога да пиша-Ефи и с товаще се справиш ние сме такива издръжливи маарици.



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.